Щодня 09:00 -18:00

ЛЕЦИТИН соняшниковий 200 г Україна

Лідер продажу!
Виробник: Біолер
Наявність: На складі
Артикул: 000005949

  • 390 грн.

  • В наявності - Залишилося тільки 9 шт.


Лецитин з соняшника – натуральний продукт,  набір фосфоліпідів рослинного походження. Фосфоліпіди найбільш задіяні у формуванні структур клітинних мембран, вони роблять їх більш рухомою, еластичною та проникною. Лецитин є дуже важливою для людського організму речовиною, що відповідає за енергетичний баланс та бере активну участь в обмінних процесах.

Дія лецитину:

  • покращує роботу печінки та нирок, запобігає утворенню каменів, стимулює виведення жовчі; 

  • покращує роботу головного мозку та нервової  системи;

  • знижує рівень холестерину та концентрацію жирних кислот у крові, допомагає очистити від холестеринових бляшок стінки судин;

  • активізує роботу шлунково-кишкового тракту, адже без лецитину неможливий нормальний жировий обмін;

  • допомагає виводити токсини, використовується при комплексному лікуванні захворювань шкіри (псоріаз, екзема та дерматити); 

  • у хворих на цукровий діабет зменшує потребу організму в інсуліні, зміцнює мембрани клітин підшлункової залози, що відповідають за вироблення інсуліну;   

  • сприяє поліпшенню загального стану організму при фізичних та психоемоційних навантаженнях, хронічних стресах.

Показання до застосування: погіршення пам’яті, зниження уваги у дорослих та дітей, перепади настрою, розлади сну, стомлюваність, м’язова слабкість, дратівливість, депресії, часті проноси та здуття живота.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість соняшнику.

Застосування: добова потреба у лецитині складає 5–7 грамів для дорослого та 1–4 грами для дитини. Лецитин можна додавати до будь якої їжі – каші, йогуртів, салатів, або просто розводити у невеликій кількості води. Температура води чи їжі не повинна перевищувати 40–45 °C.

Одна порція (7 г) містить: фосфатидилхолін – 2,6 г, фосфатидилетаноломін – 1,09 г, фосфатиділіносітол+фосфатидилсерін – 1,33 г, рослинні жири – 97%.

Не містить: ГМО, барвників, ароматизаторів, глютену та цукру. 

Вага: 200 г.

Виробник: ТОВ НВП «Біолер», Україна. Увага: HTML не підтримується!

Як купити? - Просто натисніть кнопку купити і оформите замовлення, наші менеджери відразу ж з Вами зв'яжуться.Вже йдете?

Ви ще не бачили наші самі гарячі пропозиції?

+