Щодня 09:00 -18:00

Доставка та оплата

ДОСТАВКА

Доставка замовлень здійснюється транспортними компаніями «Нова Пошта», «Укрпошта» та Justin – ми завжди намагаємося допомогти з правильним вибором служби доставки, щоб заощадити Ваші кошти та час. Також Ви можете замовити доставку кур’єрською службою. 

 • Доставка «Нова Пошта»

При замовленні вказуйте номер або адресу відділення «Нової Пошти». Також можливий варіант адресної доставки (додаткова послуга «Нової Пошти» за рахунок одержувача). 

Увага! Ваше замовлення на складі «Нової Пошти» зберігається не більш ніж 7 робочих днів з моменту прибуття, після чого автоматично повертається до відправника!

Обов'язково перевіряйте цілісність товару при отриманні у відділенні «Нової Пошти». Коли Ви забираєте посилку, Ви підписуєте накладну, яка підтверджує отримання товару в належному стані. 

 • Доставка «Укрпошта»

Відправка лише по 100% передоплаті протягом 1–2 робочих днів.

При відправленні замовлень Укрпоштою компанія «GreenBag» НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за цілісність товару та упаковки! 

 • Доставка кур'єром територією України

Якщо Вам необхідна адресна доставка в межах України, ми з радістю відправимо Ваше замовлення кур'єрською службою Нової Пошти. Доставку оплачує отримувач. 

 • Доставка Justin

 • Кур'єрська доставка по Харкову

Кур'єрська доставка у межах Харкова здійснюється за допомогою служб таксі. Відправлення замовлення виконується за умови 100% передоплати, після надходження коштів. Час відправлення та деталі доставки необхідно погодити з нашим менеджером під час оформлення замовлення.

ОПЛАТА

•  Післяплата

Оплата товару здійснюється під час його отримання у відділенні транспортної компанії «Нова Пошта». 

Отримувач оплачує вартість товару, вартість доставки, та додаткову комісію 2% від вартості товару + 20 грн за послугу «переказ грошей». 

•  За допомогою (*liqpay)

оплата безготівкова за допомогую сервісу (LiqPay), якій підключений до нашого інтернет-магазину


Вже йдете?

Ви ще не бачили наші самі гарячі пропозиції?

+