0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Доставка та оплата

ДОСТАВКА

Доставка замовлень здійснюється транспортними компаніями «Нова Пошта», «Укрпошта» – ми завжди намагаємося допомогти з правильним вибором служби доставки, щоб заощадити Ваші кошти та час. Також Ви можете замовити доставку кур’єрською службою. 

 • Доставка «Нова Пошта»

При замовленні вказуйте номер або адресу відділення «Нової Пошти».

 • Доставка кур'єром Нової Пошти територією України

Якщо Вам необхідна адресна доставка в межах України, ми з радістю відправимо Ваше замовлення кур'єрською службою Нової Пошти. Доставку оплачує отримувач. 

Увага! Ваше замовлення на складі «Нової Пошти» зберігається не більш ніж 7 робочих днів з моменту прибуття, після чого автоматично повертається до відправника!

Обов'язково перевіряйте цілісність товару при отриманні у відділенні «Нової Пошти». Коли Ви забираєте посилку, Ви підписуєте накладну, яка підтверджує отримання товару в належному стані. 

 • Доставка «Укрпошта»

Відправка лише по 100% передоплаті протягом 1–2 робочих днів.

При відправленні замовлень Укрпоштою компанія «GreenBag» НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за цілісність товару та упаковки! 


ОПЛАТА

  • Оплата за реквізитами

Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок підприємця. У призначенні платежу обов'язково вказуйте номер замовлення та ПІБ. У разі вибору цього способу ви сплачуєте лише суму замовлення, без додаткових комісій (за винятком банківської комісії). Відправлення замовлення здійснюється після підтвердження факту оплати.


ВАЖЛИВО! Ви маєте 3 дні для оплати замовлення. Після цього бронювання замовлених товарів скасовується.


  • Післяплата «Нова Пошта»

Оплата товару здійснюється під час його отримання у відділенні транспортної компанії «Нова Пошта». 

Отримувач оплачує вартість товару, вартість доставки та комісію «Нової Пошти», яка складає 20 грн + 2% від суми замовлення. В деяких випадках ми можемо попросити часткову передоплату за замовлення.

  • Оплата платіжними картами Visa та MasterCard - WayForPay