0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Фітофорте Пробіотик 7 Грін-Віза 30 капс.

315 грн.
Наявність: На складi
315 грн.

Пробіотики – це корисні бактерії, які нормалізують роботу кишечника та відповідають за реакцію імунітету на патогенні мікроорганізми. Пробіотичні препарати містять різні штами бактерій. Більшість пробіотиків-бактерій відносяться до двох родів: лактобактерії (Lactobacillus) та біфідобактерії (Bifidobacterium), хоча існують й інші види бактерій-пробіотиків.

Біопрепарат Фітофорте «Пробіотик 7» призначений для корекції мікрофлори кишечника, посилення захисних функцій організму, нормалізації роботи ШКТ, очищення організму та покращення загального самопочуття.

Основні продукти метаболізму лакто- та біфідобактерій регулюють водно-сольовий та кислотно-лужний баланс в організмі, запобігають розвитку патогенних та умовно-патогенних бактерій, створюють оптимальні умови для зростання популяції та активності нормальної мікрофлори. Пробіотики беруть активну участь у розщепленні білків, жирів та вуглеводів, всмоктуванні та синтезі вітамінів, засвоєнні макро- та мікроелементів, потрібних для нормального функціонування імунної системи. Приймання лакто- та біфідобактерій значно знижує частоту захворювань на ГРВІ.

Інулін – це пребіотик (компонент їжі, який не перетравлюється та вибірково стимулює зростання та активність здорової мікрофлори). Це натуральна речовина, полісахарид, за хімічним складом близький до клітковини. Людям з недостатньою кількістю фруктів, овочів та зелені в раціоні інулін допоможе швидше нормалізувати мікрофлору.

Порушити баланс у мікробіомі людини можуть багато факторів: високий рівень забрудненості повітря, різкі зміни кліматичних умов, стреси, вживання великої кількості консервантів, антисептиків та антибіотиків, низький вміст вітамінів та пробіотичних культур в їжі. Для підтримки мікрофлори будуть корисні продукти молочнокислого бродіння, квашена капуста, мочені яблука, бобові. Проте в сучасних умовах цього часто буває недостатньо, тому вчені та лікарі рекомендують приймати пробіотики додатково для загального зміцнення організму та профілактики серйозних захворювань.

Дія біопрепарату «Пробіотик 7»:

  • зміцнює імунітет;

  • покращує процеси обміну речовин;

  • нормалізує стан травної системи (запобігає розвитку діареї та виникненню закрепів);

  • сприяє детоксикації організму;

  • нормалізує вагу;

  • позитивно впливає на нервову систему.

Показання для застосування: знижений імунітет, часті гострі респіраторні інфекції; інтоксикація організму; антибіотико-асоційована діарея; гастрити, гастроентерити, коліт; синдром подразненого кишечника; діарея мандрівників; хронічні запори; кістозний фіброз; хвороба Крона; як допоміжний засіб у випадку порушення харчової поведінки.

Спосіб застосування: по 2 капсули 1 раз на день або за рекомендацією лікаря під час приймання їжі. Курс 2–8 тижнів.

Склад: живі бактерії штамів Lactobacillus acidophilus (NCFM®); Lactobacillus paracasei (Lpc-37); Bifidobacterium lactis (Bi-07); Bifidobacterium lactis (BL-04); B. Bifidum; B. Infantis; L. Gasseri; ізомальт, інулін, желатин харчовий.

У 2 капсулах (1 г) міститься: 4×109 КУО живих пробіотиків та 800 мг пребіотиків. Розфасовано в кишковорозчинну капсулу для збереження активності та гарантованої ефективності живих пробіотичних культур.

Кількість: 30 капсул.

Виробник: ТМ «Грін-Віза», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися