0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Маточне молочко Апіпродукт 25 стіків

260 грн.
Наявність: На складi
260 грн.

Адсорбоване маточне молочко від бренду «Апіпродукт» – це особливий засіб, який чинить позитивний вплив на всі системи організму.

Маточне молочко – це дуже корисний продукт, який секретується глотковими і верхньощелепними залозами молодих робочих бджіл. Вони виділяють його в спеціальні стільники – маточники, де відбувається розвиток матки бджіл. Це досить насичена поживна суміш, в якій є всі основні речовини, потрібні для побудови і існування живого організму (вітаміни, амінокислоти, велика кількість різних мінеральних сполук). 

Молочко містить такі важливі елементи як цинк, марганець, кобальт, золото, магній, залізо, кремній, кальцій, калій, натрій, фосфор. Воно здатне самостійно стерилізуватися, завдяки чому чого бактерії в ньому розмножуватися не можуть.

Маточне молочко сприяє нормалізації ваги, розщепленню жирів, відновленню тонусу судин і їх прохідності, тканинного дихання, а також допомагає поліпшити дихальну, дренажну функцію легенів, здатність міокарда до скорочень.

Завдяки чудодійним властивостям маточне молочко використовують при лікуванні інфаркту міокарда, бронхіальної астми та астматичного бронхіту, атеросклерозу, туберкульозу, вегето-судинної дистонії, неврозів і багатьох інших хвороб. Його вживання разом з основними засобами лікування, які призначив лікарем, сприяє якнайшвидшому одужанню і при цьому зменшує вплив медикаментозного навантаження на організм. 

Маточне молочко чинить міцну антибактеріальну дію. Навіть при розведенні в 70 разів маточне молочко здатне вбивати золотистий стафілокок. Завдяки цьому, молочко є дуже потужним природним антисептиком.

Властивості:

 • підвищує життєвий тонус, особливо в післяопераційний період;

 • позитивно впливає на нервову, гормональну та ендокринну системи організму;

 • стабілізує роботу шлунково-кишкового тракту, нирок, печінки (виводить токсини) і органів дихання;

 • покращує концентрацію та гострість зору, пам’ять, розв'язує проблеми старечої слабкості та уповільнює процеси старіння;

 • сприяє нормальному розвитку, регулює апетит, а також покращує засвоюваність харчових продуктів;

 • ефективне при вегето-судинній дистонії та є потужним антиоксидантом;

 • регулює артеріальний тиск;

 • здатне зменшувати наслідки стресу, а також впливу будь-яких токсичних речовин на організм, що призводять до порушення роботи імунної системи, прискорює виведення токсинів;

 • сприяє підвищенню імунітету, очищенню судин від бляшок, розрідженню крові, зниженню рівня холестерину і цукру;

 • покращує якість молока під час годування немовля та лактацію.

Схема вживання: 

 • Дорослим по одному стіку 2 рази на день, за пів години до приймання їжі. 

 • Приймати о першій половині дня, не пізніше 16:00.

 • Розсмоктувати та якнайдовше тримати під язиком, при необхідності запити невеликою кількістю води. 

 • Тривалість курсу приймання – 25 днів.

Після перенесеної важкої хвороби, складної операції, пологів або виснаження засіб ефективно відновить сили за лічені дні. Необхідно 20 днів приймати продукт, далі зробити перерву 10 днів, а потім знову відновити 20-денний курс.

Важливо! Перед застосуванням необхідно зробити алергопробу – нанести препарат на шкіру зап’ястка або слизову ротової порожнини та спостерігати не менше 30 хвилин. У разі появи симптомів алергії приймання препарату заборонено.

Протипоказання: хвороба Аддісона, висока індивідуальна чутливість до інгредієнтів засобу, гострі захворювання надниркових залоз.

Склад: бджолине маточне молочко – 10%, лактоза.

Форма випуску: порошок в стіках по 1,5 г.

Виробник: ТМ «Апіпродукт», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися