0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Фітофорте Магній+ Грін-Віза 90 капс.

345 грн.
Наявність: На складi
345 грн.

Магній є життєво важливим елементом, який є у всіх тканинах організму і необхідний для нормального функціонування клітин. Бере участь у більшості реакцій обміну речовин, у регуляції передачі нервових імпульсів та у скороченні м'язів, має спазмолітичну та антиагрегантну дію.

Фітофорте «Магній+» – це вітамінно-мінеральний комплекс, створений для підтримки мінерального балансу в організмі та поповнення дефіциту магнію. Завдяки нормалізації кількості магнію в організмі можна позбавитися таких проблем, як безсоння, депресії, наслідки стресів. Магній бореться зі втомою і запобігає головному болю, нормалізує серцевий ритм і зменшує біль у суглобах.

Магній не синтезується в організмі, а потрапляє до нього виключно з їжею. Засвоєння магнію погіршується при надлишку в раціоні жирів, кальцію, деяких металів, кави, алкоголю та антибіотиків. Рівень магнію знижується при неповноцінному харчуванні, великих фізичних навантаженнях та сильних стресах. Категорії людей з високим ризиком дефіциту магнію: спортсмени, вагітні жінки, люди з хронічними захворюваннями серцево-судинної та нервової систем, офісні працівники.

Дія фітопрепарату «Магній+»:

  • нормалізує пульс та тиск;

  • регулює рівень кисню та цукру в крові;

  • знижує ризик виникнення тромбів;

  • забезпечує спокій, гарний сон, має антистресовий ефект;

  • сприяє розслабленню м'язів при спазмах, запобігає судомам;

  • забезпечує міцність кісток та зубів, волосся та нігтів;

  • сприяє повноцінному засвоєнню вітамінів групи В, вітаміну С, фосфору, калію та натрію;

  • покращує роботу травної, сечостатевої та дихальної систем.

Показання для застосування: тахікардія, стенокардія та підвищений артеріальний тиск; профілактика інфарктів та інсультів; профілактика остеопорозу; стрес, хронічна втома, знижена працездатність, дратівливість та проблеми зі сном; м'язові болі та судоми, нервовий тик, тремор; порушення концентрації уваги; ПМС, головний біль.

Спосіб застосування: по 2 капсули 12 рази на день під час приймання їжі або за призначенням лікаря. Курс застосування 12 місяці. Не рекомендується приймати одночасно з препаратами заліза.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.

Склад: магнію гліцинат, вітамін В6; желатин харчовий. Без ГМО, ароматизаторів, барвників.

1 капсула містить: магній 125 мг, вітамін В6 1 мг.

Кількість: 90 капсул.

Виробник: ТМ «Грін-Віза», Україна.

Оцінка: 5 з 5
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
М

Задоволена на 100%, обслуговування на високому рівні, швидка відправка замовлення!

Відповісти
Ви дивилися