0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Свічки Касторітел NaturLine №10

183 грн.
  • 30
  • Виробник:  NaturLine
  • Артикул: 000009218
Наявність: На складi
183 грн.

Свічки «Касторітел» створені спеціально для чоловіків як гігієнічно-профілактичний засіб для підтримки нормальної роботи сечостатевої системи. Цей продукт містить екстракт бобрового струменю, а також екстракти з трав звіробою, чистотілу і вівса, що сприяють швидкій регенерації пошкоджених тканин та мають мембраностабілізуючий та антиоксидантний ефекти завдяки наявності вітамінів А і Є. Крім того, цей засіб містить хелатні комплекси гліцину з цинком та селеном, які підтримують нормальний рівень тестостерону та функцію простати. Свічки «Касторітел» - це надійний засіб для підтримки здоров'я чоловіків в будь-якому віці.

Активні компоненти

Бобровий струмінь є потужним засобом для посилення потенції, який сприяє підвищенню загального тонусу організму, а також допомагає при лікуванні ран, травм та інфекційних захворювань. Унікальна речовина, яка синтезується тільки в організмі бобрів. Враховуючи раціон харчування бобров (близько 150 видів лікарських рослин), струмінь є цілющим засобом, що допомагає при більш ніж сотні різних хвороб. В хімічному складі бобрового струменя міститься більше 40 цінних компонентів. Бобровий струмінь підвищує загальний тонус організму, чинить загальнозміцнюючу, омолоджуючу дію, особливо при променевій або хіміотерапії; його рекомендують використовувати спортсменам для досягнення спортивних рекордів і підвищення розумової, фізичної та психологічної працездатності організму.

Екстракти звіробою та чистотілу застосовують як в'яжучий, протизапальний та антисептичний засіб для регенерації тканин в народній і науковій медицині. Вітаміни А і Є в рослинах також мають мембраностабілізуючий та антиоксидантний ефекти. Звіробій проявляє виражену бактерицидну дію відносно багатьох збудників, зокрема стафілококів і стрептококів.

Екстракт вівса знижує рівень холестерину і ліпідів у крові, зменшує чутливість організму – чинить десенсибілізуючу дію, що запобігає виникненню алергічних реакцій. Овес багатий на фосфоліпіди – «будівельний матеріал» для клітинних мембран тканин.

Цинк та селен беруть участь у метаболізмі, сприяють росту і розвитку людини, відіграють важливу роль у формуванні скелета, необхідні для функціонування імунної системи, мають противірусні та заспокійливі властивості. Мікроелементи селен та цинк введені в супозиторії «Касторітел» у вигляді хелатних комплексів з гліцином. Гліцин – амінокислота, що чинить антиоксидантну й антитоксичну дію, зменшує психоемоційне напруження, агресивність, полегшує засинання, нормалізує сон, підвищує розумову працездатність. Такий спосіб застосування мікроелементів забезпечує відсутність токсичності і краще засвоєння організмом.

Показання до застосування

✧ Вікові зміни: супозиторії «Касторітел» сприяють підвищенню статевого потягу.

✧ Вірусні інфекції: як і препарати для сечостатевої системи, «Касторітел» дозволяє впоратися з різними інфекційними захворюваннями.

✧ Стреси: препарат сприяє зниженню тривожності, а також позитивно впливає на роботу нервової системи.

Загоєння ран: свічки «Касторітел» прискорюють загоєння ран на слизових оболонках.

Проблеми із суглобами: препарат має протизапальні властивості, а також є натуральним знеболювальним.

Інфекційні захворювання: мускус, який міститься в бобровому струмені, здатен впоратися з паличкою Коха – бактерією, що спричинює значну кількість випадків туберкульозу.

Склад: екстракт бобрового струменя; олійні екстракти трав звіробою звичайного, чистотілу великого, вівса посівного; хелатні комплекси гліцину з цинком і селеном; супозиторна основа – ПЕГ-1500. 

Форма випуску: супозиторії №10.

Виробник: ТМ NaturLine, Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися