0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Стевія+Еритритол Стевіясан (цукрозамінник) 454 г

405 грн.
Наявність: На складi
405 грн.

Цукрозамінник «Стевія + еритритол» створено на основі двох компонентів, які не тільки не шкодять здоров'ю, але і надають лікувальний і профілактичний ефект.

Екстракт стевії натуральний безкалорійний підсолоджувач, який отримують з листя стевії, так званої «медової трави». Листя стевії містять стевіозиди – солодкі органічні речовини, які організм не використовує як джерело енергії, тому у стевії нульова калорійність. Стевія зміцнює судини, знижує рівень холестерину, покращує загальне самопочуття і допомагає відновитися після фізичних навантажень.

Еритритол натуральний цукрозамінник, в якому немає вуглеводів, завдяки чому він отримав широке поширення в кето-харчуванні. У природі міститься в різних овочах і фруктах, тому його ще називають «динним цукром». Головним продуктом, з якого підсолоджувач еритритол виготовляють в промислових масштабах, є кукурудза. Еритритол не метаболізується, виводиться з організму в незмінному вигляді і, як і стевія, має нульову калорійність.

Підсолоджувач «Стевія + Еритритол» використовують в лікувальному і дієтичному харчуванні, його рекомендують при цукровому діабеті, спортсменам і людям із зайвою вагою.

Переваги цукрозамінника «Стевія + Еритритол»:

  • калорійність і глікемічний індекс дорівнюють нулю;

  • зберігає властивості при високих температурах;

  • рекомендований для безпечного схуднення;

  • підвищує імунітет;

  • нормалізує рівень цукру в крові й артеріальний тиск;

  • очищає кров, сприяє виведенню токсинів і радіонуклідів;

  • нормалізує сон, апетит, стан нервової системи;

  • покращує стан шкіри.

Спосіб застосування: використовують як підсолоджувач для приготування різних страв і напоїв. Підсолоджувач не втрачає своїх властивостей під дією високих температур. Важливо! Не застосовувати препарат разом зі звичайним цукром.

Склад: екстракт стевії сухий, еритритол.

Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури від 10 °C до 20 °C.

Форма випуску: порошок, 454 г.

Виробник: СТЕВІЯСАН, Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися