0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Солодкі сльозинки Продукти Довголіття (розчинення каменів) 100 г

299 грн.
Наявність: Немає в наявності
299 грн.

Харчова суміш «Солодкі сльозинки» – натуральний ефективний засіб для розчинення каменів у нирках та жовчному міхурі від української компанії «Продукти Довголіття».

Фахівці рекомендують приймати «Солодкі сльозинки» як у періоди загострення хвороб (ниркові кольки), так і для профілактичного очищення організму (нормалізація водно-сольового обміну, очищення суглобів від солей, очищення нирок). Дуже важливо протягом приймання, а також після очисного курсу, налагодити здорове харчування і правильне вживання чистої води: 0,3% від маси тіла, тобто, при масі 70 кг – до 2 літрів на добу.

Властивості та дія:

  • міцний протизапальний, протимікробний, антипаразитарний засіб;
  • чинить виражену антисептичну дію;
  • чинить легку гіпотензивну дію;
  • сприяє нормалізації обмінних процесів;
  • ефективний при дискінезії жовчних шляхів;
  • покращує травлення, посилює виділення жовчі та шлункового соку.

Показання до застосування: запальні процеси; неприємний запах із рота; виразкова хвороба; для відновлення працездатності; протипаразитарний засіб.

Спосіб застосування: для розчинення піску та каменів – по 1 ч. ложці 2 рази на день вранці за пів години до приймання їжі та після вечері.

Склад: сахароза, флобафен, емін, глікозиди; кислоти: яблучна, фосфорна, кремнієва, саліцилова, виннокам'яна, лимонна, янтарна, мурашина, галова; солі калію, кальцію, заліза, магнію та вітаміни В1, В2, А, С.

Маса: 100 г.

Виробник: ТМ «Продукти Довголіття», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися