0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Щитозолон - фітопрепарат для щитовидної залози 60 капс.

400 грн.
Наявність: На складi
400 грн.

«Щитозолон» – потужний натуральний засіб на основі лікарської рослини перстачу білого для відновлення функції щитоподібної залози. Дає змогу зменшити вузлові утворення, аж до їхнього зникнення, внаслідок чого щитоподібна залоза починає виробляти норму потрібних для організму тиреоїдних гормонів.

Фармакологічні ефекти фітопрепарату «Щитозолон» зумовлені властивостями активного компонента – стандартизованого екстракту кореня перстачу білого (виробництво Франція).

Рослинний тиреопротектор для захисту щитоподібної залози рекомендовано також як додаткове джерело біологічно активних компонентів (флавоноїдів, сапонінів, вітамінів і мікроелементів), що необхідні для нормалізації функції щитоподібної залози.

Лабораторні дослідження показали, що перстач білий містить безліч важливих для щитоподібної залози мікроелементів (цинк, залізо, селен, алюміній, кремній, марганець). До складу рослини також входять йод і йодиста кислота. Препарати з перстачу білого використовують не тільки в лікуванні ендокринних захворювань, а й для усунення гінекологічних проблем, серцево-судинних захворювань, для зміцнення імунітету, під час реабілітації після інсульту та інфаркту.

Активні компоненти

Екстракт кореня перстачу білого стандартизований містить велику кількість йоду, завдяки чому саме препарати перстачу білого ефективні в разі захворювань щитоподібної залози. У випадку зі щитоподібною залозою перстач білий діє подібно до гормонів, але водночас допомагає і в тому разі, якщо в залозі виробляється недостатньо гормону. Тобто й при гіпо-, й при гіпертиреозі.

Крім того, до цю рослину використовують і для того, щоб провести лікування інших патологій щитоподібної залози (зоб, тиреотоксикоз, дифузний і токсичний зоб).

Плоди горобини чорноплідної (аронії) містять вітамін Р, якого в цих ягодах удвічі більше, ніж у чорній смородині, і у двадцять разів більше, ніж у лимонах. Цей вітамін знижує проникність судин. Корисні речовини представлені цілим комплексом мікроелементів: фтор, натрій, мідь, марганець, молібден, бор, йодисті сполуки. А завдяки високому вмісту йоду чорноплідна горобина нормалізує діяльність щитоподібної залози та допомагає вивести радіонукліди й інші небезпечні речовини з організму, наприклад, стронцій. Використовують аронію для лікування атеросклерозу, підвищеного тиску (гіпертонії), авітамінозу.

Плоди глоду чинять кардіотонічну, гіпотензивну, седативну та десенсибілізуючу дію; посилюють кровообіг у коронарних судинах серця та в судинах мозку, підвищують чутливість міокарда до серцевих глікозидів, посилюють скорочення серцевого м'яза та зменшують збудливість останнього, чинять заспокійливу дію, нормалізують артеріальний тиск, сприяють зниженню рівня холестерину в крові. Використовуються при функціональних розладах серцевої діяльності, ангіоневрозах, а також як доповнення до основної антиаритмічної терапії легких форм миготливої аритмії та пароксизмальної тахікардії.

Особливості застосування: можливе зниження концентрації уваги, сонливість, гіпотонія. Важливо спостерігати за роботою серця під час приймання препарату, оскільки можливе прискорення серцевого ритму (тахікардія), при її прояві слід зменшити дозування препарату до мінімуму – 1 капсула 1 раз на добу. При цьому ефект від застосування «Щитозолону» не знизиться, але настане дещо пізніше.

Протипоказання: алергічні реакції, індивідуальна чутливість до компонентів. 

Спосіб застосування: по 1 капсулі 2 рази на добу за 15 хвилин до приймання їжі. Курс 1–3 місяці. За необхідності курс застосування повторюють через 2–3 тижні.

Склад (1 капсула 400 мг): стандартизований екстракт кореня перстачу білого (пр-во Франція) 300 мг; плоди горобини чорноплідної 40 мг; плоди глоду 60 мг.

Форма выпуску: капсули №60.

Виробник: ТМ «Фітофармакологія», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися