0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Риб'ячий жир з тунця Garmonia Розумний малюк для дітей з 4 років 100 капсул по 300 мг Ісландія-Україна

309 грн.
  • 5
  • Виробник:  GARMONIA
  • Артикул: 000004907
Наявність: На складi
309 грн.

Риб'ячий жир з тунця «Розумний малюк» для дітей з 4 років 100 капсул по 300 мг GARMONIA (Ісландія – Україна)

Риб'ячий жир в капсулах містить 100 % жир тунця, який вважається одним з найкорисніших з усіх видів риб'ячого жиру і містить найбільшу кількість омега-3 в природній формі у вигляді тригліцеридів. Організм людини не здатний виробляти незамінні жирні кислоти омега-3 самостійно. Тому для нормального розумового і фізичного розвитку дитини дуже важлива присутність в раціоні високоякісного риб'ячого жиру.

Омега-3 поліненасичені жирні кислоти впливають на роботу всього організму, допомагають контролювати запальні реакції та підтримують в нормі коагуляцію крові, блокують клітинні процеси, які призводять до втрати кісткової маси.

Особливістю риб'ячого жиру з тунця є відсутність в ньому вітамінів або інших активні речовини, які можуть спричинити алергічні реакції.

Користь риб'ячого жиру з тунця:

- покращує роботу мозку, пам'ять та концентрацію уваги;

- позитивно впливає на органи зору, попереджає втому очей;

- покращує роботу ЦНС, зменшує надмірну дратівливість;

- підтримує нормальну роботу серцево-судинної системи.

Показання до застосування: підвищені фізичні та розумові навантаження, надмірна дратівливість, підвищена втомлюваність, погіршення зору, зниження концентрації уваги й погіршення пам'яті.

Протипоказання: можлива індивідуальна непереносимість або гіперчутливість до компонентів капсул.

Спосіб застосування: дітям 4 до 7 років по 4 капсули один раз на день, запиваючи невеликою кількістю води, під час приймання їжі. Дітям з 8 років і старше по 6 капсул один раз на день. 

Середній курс вживання 23 місяців. Необхідність повторного курсу узгоджується з лікарем. Не є лікарським засобом, не містить ГМО, ароматизаторів та консервантів.

Склад (1 капсула): риб'ячий жир з тунця (Ісландія) – 300 мг, що містить омега-3 ПНЖК у формі природних тригліцеридів – 96 мг, з них докозагексаєнової кислоти ДГК – 69 мг і ейкозапентаєнової кислоти ЕПК – 15 мг; гліцерин (Чехія); желатин (Німеччина).

Виробник: GARMONIA™, Україна.


Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися