0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Риб'ячий жир з тунця Garmonia 100 капсул по 500 мг Ісландія-Україна

379 грн.
  • 7
  • Виробник:  GARMONIA
  • Артикул: 000002274
Наявність: На складi
379 грн.

Риб'ячий жир в капсулах містить 100 % жир тунця, який вважається одним з найкорисніших з усіх видів риб'ячого жиру і містить найбільшу кількість омега-3 в природній формі у вигляді тригліцеридів. Оскільки організм не здатний виробляти незамінні жирні кислоти омега-3 самостійно, дуже важлива наявність в раціоні високоякісного риб'ячого жиру.

Омега-3 поліненасичені жирні кислоти впливають на роботу всього організму, допомагають контролювати запальні реакції та підтримують в нормі коагуляцію крові, блокують клітинні процеси, які призводять до втрати кісткової маси.

Особливістю риб'ячого жиру з тунця є відсутність в ньому вітамінів або інших активні речовини, які можуть спричинити алергічні реакції.

Користь риб'ячого жиру з тунця:

- покращує роботу мозку, концентрацію уваги і пам'ять;

- позитивно впливає на органи зору, попереджає втому очей;

- зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, в тому числі ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда та інсульту;

- покращує роботу ЦНС, попереджає синдром хронічної втоми;

- покращує стан судин, запобігає атеросклерозу;

- полегшує симптоматику при патологіях суглобів;

- покращує стан шкіри, волосся і нігтів;

- підвищує фізичну витривалість.

Показання до застосування: підвищений рівень холестерину в крові, погіршення зору, підвищені фізичні та розумові навантаження, профілактика захворювань суглобів, синдром хронічної втоми, ознаки старіння шкіри, незадовільний стан волосся і нігтів.

Протипоказання: можлива індивідуальна непереносимість або гіперчутливість до компонентів капсул.

Спосіб застосування: дорослим і дітям з 11 років по 4 капсули один раз на день, запиваючи невеликою кількістю води, під час приймання їжі.

Середній курс вживання 26 місяців. Необхідність повторного курсу узгоджується з лікарем. Не є лікарським засобом, не містить ГМО, ароматизаторів та консервантів.

Склад (1 капсула): риб'ячий жир з тунця 500 мг (Ісландія), гліцерин (Чехія), желатин (Німеччина).

Виробник: GARMONIA™, Україна.


Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися