0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Прополісна олія Апіпродукт 100 мл

135 грн.
Наявність: На складi
135 грн.

Лікування та профілактика захворювань за допомогою продуктів бджільництва бере свій початок зі Стародавнього Єгипту, Греції та Китаю. Апітерапія використовує цілющі властивості меду, перги, воску, прополісу, маточного молочка, бджолиної отрути та підмору, воскової молі та трутневого гомогенату. На основі біологічно активних продуктів бджільництва виробляють ефективні лікувальні препарати та профілактичні засоби. «Апіпродукт» – це перша українська компанія, яка поєднала науково-дослідний підхід з віковими традиціями застосування продуктів бджільництва та фітоінгредієнтів.

Прополісна олія  – це цілющий засіб, дія якого направлена на відновлення слизових оболонок та зняття запалень. Основа лікувально-профілактичної композиції – унікальний природний продукт прополіс, який є поєднанням ферментів медоносних бджіл та клейких речовин, які комахи навесні збирають з бруньок дерев (тополі, вільхи, берези). Міцний природний антибіотик, який пригнічує активність більшості патогенних мікроорганізмів, вірусів і грибків. Навіть при тривалому використанні прополісу стійкість у мікробів до нього не розвивається. Не токсичний для печінки та нирок, не викликає дисбактеріозу. 

Прополіс здавна використовують для лікування слизової оболонки рота, системи травлення і дихання, при нежиті та ослабленому імунітеті, а також при захворюваннях шкіри. А в поєднанні з соняшниково-оливковою олією засіб зручно використовувати всередину та він не викликає подразнень. До того ж оливково-соняшникова олія містить натуральний антиоксидант вітамін Е, який захищає клітини організму від передчасного старіння, позитивно впливає на роботу серця, зміцнює легені і знижує згортання крові.

Властивості та дія:

 • стимулює та відновлює тканини, слизові оболонки;

 • пригнічує активність шкідливих мікроорганізмів;

 • знімає запалення шлунку та кишечнику і нормалізує їх роботу;

 • зміцнює легені, зменшує згортання крові;

 • завдяки інуліну зміцнює імунну систему та покращує обмін речовин;

 • зменшує рубці, сприяє загоєнню ран, виразок, тріщин прямої кишки;

 • є унікальним антиоксидантом та має онкопротекторні властивості;

 • бере участь в посиленні фагоцитозу – процесі виведення чужорідного матеріалу з організму, тим самим сприяючи меншому отруєнню організму;

 • ефективний при запаленні середнього вуха (потрібно закладати в вуха змащені прополісною олією ватні тампони);

 • профілактика вірусних захворювань (змащують слизові носа);

 • прискорює процес лікування ерозивних уражень шийки матки;

 • чинить м’яку проносну дію, запобігає виникненню геморою та запорів.

Показання до застосування: зниження імунітету; опіки, обмороження; вірусні та простудні захворювання; рани і виразки, що важко загоюються, екземи, фурункули; тріщини прямої кишки і геморой; ерозія шийки матки; нежить та запаленні середнього вуха.

Протипоказання: гострі захворювання печінки, атопічна бронхіальна астма, індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва, вагітність, поліноз.

Спосіб застосування: дорослим приймати по 1 ст. ложці за 30 хвилин до приймання їжі, не запиваючи. Краще приймати зранку. Тривалість курсу – 1 місяць. Обов’язково перед застосуванням збовтати. При зовнішньому застосуванні робити аплікації на уражені ділянки 2 рази на день. Увага! Перед застосуванням необхідно зробити алергопробу – нанести препарат на шкіру зап’ястка та спостерігати не менше 30 хвилин. У разі появи симптомів алергії прополісну олію не використовують.

Склад: очищений від домішок прополіс та оливково-соняшникова олія.

Термін придатності: 1 рік.

Об’єм: 100 мл.

Виробник: ТМ «Апіпродукт», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися