0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Прополіс адсорбований Апіпродукт 60 табл.

160 грн.
Наявність: На складi
160 грн.

Лікування та профілактика захворювань за допомогою продуктів бджільництва бере свій початок зі Стародавнього Єгипту, Греції та Китаю. Апітерапія використовує цілющі властивості меду, перги, воску, прополісу, маточного молочка, бджолиної отрути та підмору, воскової молі та трутневого гомогенату. На основі біологічно активних продуктів бджільництва виробляють ефективні лікувальні препарати та профілактичні засоби. «Апіпродукт» – це перша українська компанія, яка поєднала науково-дослідний підхід з віковими традиціями застосування продуктів бджільництва та фітоінгредієнтів.

Адсорбований прополіс – це очищений від домішок і воску прополіс в зручній для використання формі (таблетки). Прополіс – це унікальний за властивостями природний продукт, поєднання ферментів медоносних бджіл та клейких речовин, які комахи навесні збирають з бруньок дерев (тополі, вільхи, берези). Міцний природний антибіотик та онкопротектор, не токсичний для нирок та печінки. Містить флавоноїди, що чинять протизапальну дію. Пригнічує активність широкого спектра мікроорганізмів, вірусів і грибків. Але навіть при тривалому використанні прополісу стійкість у мікробів до нього не розвивається. 

Властивості та дія:

  • натуральний антибіотик, який не викликає дисбактеріозу;

  • має протимікробний, протигрибковий, противірусний та протизапальний ефект;

  • ефективний при лікуванні нежитю та стоматиту;

  • відновлює сполучні тканини, міжхрящові волокна, еластичність та гнучкість міжсуглобних тканин;

  • зміцнює імунітет, має антиоксидантну властивість;

  • покращує склад крові та нормалізує рівень холестерину;

  • має знеболювальний ефект (допомагає при радикуліті, головному та зубному болю);

  • покращує роботу печінки та жовчного міхура;

  • виводить токсини;

  • посилює дію хіміотерапевтичних препаратів, рекомендований в лікуванні онкозахворювань на всіх стадіях.

Протипоказання: вагітність, період лактації, індивідуальна непереносимість компонентів, поліноз, хвороби печінки у стадії загострення (при хронічних застосовується як гепатопротектор), захворювання надниркової залози у стадії загострення, атопічна бронхіальна астма.

Спосіб застосування: дорослим приймати по 12 таблетки за 30 хвилин до приймання їжі 23 рази на день. Тримати у роті до повного розчинення, не запивати. Тривалість приймання 1 місяць. Курс можна повторити за місяць. Увага! Перед вживанням рекомендовано зробити алергопробу нанести препарат на слизову ротової порожнини та спостерігати не менш ніж 30 хвилин. При виникненні алергічної реакції приймати препарат не рекомендується. 

Склад: очищений від домішок і воску прополіс, лактоза.

Кількість: 60 таблеток.

Умови зберігання: зберігати в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі від 0 до 25 °С та вологості повітря не вище ніж 75%.

Термін придатності: 5 років.

Виробник: ТМ «Апіпродукт», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися