0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Проліхіт Апіпродукт краплі (екстракт підмору, прополісна олія, обліпихова олія) 15 мл

100 грн.
Наявність: На складi
100 грн.

Лікування та профілактика захворювань за допомогою продуктів бджільництва бере свій початок зі Стародавнього Єгипту, Греції та Китаю. Апітерапія використовує цілющі властивості меду, перги, воску, прополісу, маточного молочка, бджолиної отрути та підмору, воскової молі та трутневого гомогенату. На основі біологічно активних продуктів бджільництва виробляють ефективні лікувальні препарати та профілактичні засоби. «Апіпродукт» – це перша українська компанія, яка поєднала науково-дослідний підхід з віковими традиціями застосування продуктів бджільництва та фітоінгредієнтів.

«Проліхіт» – це профілактичний препарат, дія якого спрямована на відновлення організму. Рекомендований як для внутрішнього застосування для забезпечення терапевтичного покращення функцій всіх органів і прискорення одужання, так і для зовнішнього використання.

Фітопрепарат запобігає злипанню стінок носоглотки завдяки зволоженню, а також впливу вітамінів Д, А і Е, які доповнюють і посилюють дію один одного, що актуально для курців та людей, які страждають на хропіння. Натуральні олії сприяють швидкому відновленню тканин, зміцненню кровоносних судин і підвищенню тонусу м’язів гортані.

Активні компоненти

Прополіс – міцний природний антибіотик, який має тонізуючі властивості, а також високу ефективність в лікуванні різних захворювань. Містить флавоноїди, які мають сильний протизапальний ефект. Пригнічує активність і бореться з широким спектром мікроорганізмів, а також вірусами і грибками. При регулярному використанні прополісу стійкість у мікроорганізмів до нього не розвивається. Прополіс на основі рослинних жирів позитивно впливає на стан шкіри, стимулюючи її відновлення.

Екстракт бджолиного підмору – цілюща витяжка з тіла бджоли. До складу хітинового покриву бджоли входять цінні хімічні речовини: гепариноїди і гепарин, які беруть активну участь в пригніченні запальних процесів, стабілізації кров’яного тиску, а також зміцнюють судини і покращують систему крові.

Олія обліпихи – це унікальний продукт, який містить велику кількість корисних для організму речовин: каротини і каротиноїди, жирні кислоти (пальмітинову, олеїнову, стеаринову, лінолеву), токофероли, гліцеридові і хлорофілові з’єднання. Обліпихова олія сприяє зниженню руйнівної дії токсичних речовин, бере участь у захисті клітинних оболонок і внутрішньоклітинних структур, активізує процеси загоєння при ураженнях слизових оболонок і шкірних покривів, активно гальмує розмноження бактерій і чинить жовчогінну і обволікаючу дію.

Властивості та дія:

  • стимулює та зміцнює слизові оболонки носа при їх пересиханні або появі сухих кірок;

  • запобігає хропінню та апное уві сні внаслідок патологічних змін м’яких тканин носоглотки (поліпи, тощо) завдяки тому, що олія змащує носоглотку і дихальні шляхи, а це допомагає зменшити вібрації при проходженні повітря;

  • допомагає виведенню продуктів розпаду и захищає печінку;

  • покращує захисні функції організму, зменшує потрапляння харчових отрут в кров, сприяє очищенню кишечника та всього організму;

  • знімає запалення кишечника, слизової оболонки шлунку та дванадцятипалої кишки;

  • ефективний в лікуванні уражень шийки матки;

  • чинить бактерицидну, ранозагоювальну та протизапальну дію;

  • сприяє відновленню організму та прискоренню одужання після хвороби;

  • виводить шкідливий холестерин, надлишки натрію та хлору, які підвищують кров’яний тиск;

  • сприяє загоєнню механічних ушкоджень шкіри та якісно полегшує зміну пов’язок після операцій.

Протипоказання: гострі запальні процеси в печінці, жовчному міхурі та підшлунковій залозі, індивідуальна непереносимість компонентів.

Спосіб застосування внутрішньо: дорослим та дітям по одній краплі на кожні 10 кг ваги за пів години до приймання їжі 2–3 рази на день. При нічному храпі: очистити носоглотку, прополоскати горло та промити ніс водним екстрактом прополісу, закапати по 1–2 краплі «Проліхіту» в кожну ніздрю за декілька годин до сну. Курс: щодня не менше 3 тижнів. Перед застосуванням збовтати.

Спосіб зовнішнього застосування: при патологічних процесах шкіри застосовувати у вигляді масляних пов’язок, які треба накладати через день (після очищення ураженої ділянки шкіри від некротичних тканин) до появи ділянок тканинної регенерації. При гінекологічних захворюваннях роблять вагінальні аплікації з ватними тампонами, змоченими «Проліхітом», протягом 8–12 днів. Перед застосуванням збовтати.

Склад: екстракт бджолиного підмору (витяжка з тіла бджоли), прополісна олія, обліпихова олія.

Об’єм: 15 мл.

Умови зберігання: зберігати в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі від 0 до 25 °С та вологості повітря не вище ніж 75%.

Термін придатності: 12 місяців.

Виробник: ТМ «Апіпродукт», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися