0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

ПОЛІСОЛ з журавлиною (екстракт з пророщених зерен) 550 г

99 грн.89 грн.
Наявність: На складi
99 грн.
89 грн.

«Полісол» – це 100% натуральний фітопрепарат з пророщених зерен різних видів злаків (солоду). Гармонійне поєднання різних видів солодів сприяє очищенню організму та нормалізації роботи усіх органів. Компоненти «Полісолу» підсилюють дію один одного і гармонійно впливають на організм людини – очищають, додають життєві сили та енергію, насичують необхідними вітаміни та мінерали для повноцінного життя.

Солодові та полісолодові екстракти були розробленні та широко застосовані у практиці охорони здоров’я Інститутом педіатрії, акушерства та гінекології ще в 1984 році. У «Полісолі» збережено усі корисні речовини з пророщених зерен: 9 натуральних вітамінів (С, В1, В2, В6, РР, Е, пантотенова кислота, біотин), 18 амінокислот (у тому числі усі 8 незамінних), мікроелементи  Ca, Mg, К, P, Na, Zn, Fe, Cu.

«Полісол з журавлиною» спеціальна формула для очищення та посилення захисних сил організму. Дію чотирьох солодів з пророщених зерен пшениці, ячменю, вівса та кукурудзи підсилює журавлина, яка містить велику кількість антиоксидантів, які нейтралізують дію вільних радикалів. Журавлина застосовують для лікування простудних захворювань, вона має жарознижуючий, протизапальний та загальнозміцнюючий ефект.

Дія «Полісолу з журавлиною»:

  • активує захисні функції організму, має антиоксидантні та антидепресивні властивості;

  • підвищує рівень гемоглобіну та кількість еритроцитів у крові;

  • знижує рівень холестерину;

  • зменшує наслідки вживання антибіотиків та інших лікарських засобів;

  • покращує роботу кишечника;

  • відновлює сили після хвороби, операцій та хіміотерапії;

  • покращує розумову та фізичну працездатність, посилює лібідо та витривалість;

  • забезпечує організм комплексом натуральних вітамінів, амінокислот та мікроелементів;

  • нормалізує функціонування статевої, ендокринної та нервової систем;

  • чинить радіозахисну дію, сприяє зниженню накопичення радіонуклідів та виведенню їх з організму.

Показання до застосування: зниження імунітету, андропауза, зниження статевої функції, простудні захворювання, порушення обміну речовин, низький рівень гемоглобіну, підвищений холестерин, надмірна вага, підвищений рівень цукру, післяопераційні періоди, пошкодження шкіри (рани, опіки).

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів; при наявності таких захворювань як цукровий діабет й гіперацидний гастрит дозу фітопрепарату треба узгодити з лікарем.

Склад: журавлина, солод ячмінний, солод пшеничний, солод кукурудзяний, солод вівсяний, вода.

Харчова цінність на 100 г: білки  – 4,0–4,2 г, вуглеводи – 64 г, жири – 0 г.

Енергетична цінність на 100 г: 273 ккал. 

Спосіб застосування: дорослим 1–2 ст. ложки 3 рази на день перед прийманням їжі, дітям 1–2 ч. ложки перед прийманням їжі.

Об’єм: 550 мл.

Умови зберігання: зберігати у добре вентильованих, чистих, сухих, без сторонніх запахів приміщеннях за постійною температурою від 0 °C до +25 °C. Берегти від впливу прямих сонячних променів. 

Виробник: ТОВ «Крохмалепродукти України», Україна.


Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися