0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

ПОЛІСОЛ Чоловіча сила (екстракт з пророщених зерен) 550 г

95 грн.86 грн.
Наявність: На складi
95 грн.
86 грн.

«Полісол» – це 100% натуральний фітопрепарат з пророщених зерен різних видів злаків (солоду). Гармонійне поєднання різних видів солоду сприяє очищенню організму та нормалізації роботи усіх органів. Компоненти «Полісолу» підсилюють дію один одного і гармонійно впливають на організм людини – очищають, додають життєві сили та енергію, насичують необхідними вітаміни та мінерали для повноцінного життя.

Солодові та полісолодові екстракти були розробленні та широко застосовані у практиці охорони здоров’я Інститутом педіатрії, акушерства та гінекології ще в 1984 році. У «Полісолі» збережено усі корисні речовини з пророщених зерен: 9 натуральних вітамінів (С, В1, В2, В6, РР, Е, пантотенова кислота, біотин), 18 амінокислот (у тому числі усі 8 незамінних), мікроелементи  Ca, Mg, К, P, Na, Zn, Fe, Cu.

«Полісол Чоловіча сила» – спеціальна формула з підвищеним вмістом кукурудзяного солоду, який покращує статеву функцію у чоловіків та запобігає віковим змінам в організмі. Фітопрепарат створено на основі класичного «Полісолу». Комплекс вітамінів і мінералів, збережений у натуральному вигляді, ефективно очищає судини, запобігає серцево-судинним захворюванням та підвищує фізичну витривалість. 

Дія «Полісолу Чоловіча сила»:

  • активує захисні функції організму, має антиоксидантні та антидепресивні властивості;

  • підвищує рівень гемоглобіну та кількість еритроцитів у крові;

  • знижує рівень холестерину;

  • зменшує наслідки вживання антибіотиків та інших лікарських засобів;

  • покращує роботу кишечника;

  • відновлює сили після хвороби, операцій та хіміотерапії;

  • покращує розумову та фізичну працездатність, посилює лібідо та витривалість;

  • забезпечує організм комплексом натуральних вітамінів, амінокислот та мікроелементів;

  • нормалізує функціонування статевої, ендокринної та нервової систем;

  • чинить радіозахисну дію, сприяє зниженню накопичення радіонуклідів та виведенню їх з організму.

Показання до застосування: зниження імунітету, андропауза, зниження статевої функції, простудні захворювання, порушення обміну речовин, низький рівень гемоглобіну, підвищений холестерин, надмірна вага, підвищений рівень цукру, післяопераційні періоди, пошкодження шкіри (рани, опіки).

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів; при наявності таких захворювань як цукровий діабет й гіперацидний гастрит дозу фітопрепарату треба узгодити з лікарем.

Склад: солод ячмінний, солод пшеничний, солод кукурудзяний, солод вівсяний, вода.

Харчова цінність на 100 г: білки  – 4,0–4,2 г, вуглеводи – 64 г, жири – 0 г.

Енергетична цінність на 100 г: 273 ккал. 

Спосіб застосування: 1–2 ст. ложки 3 рази на день до приймання їжі.

Об’єм: 550 мл.

Умови зберігання: зберігати у добре вентильованих, чистих, сухих, без сторонніх запахів приміщеннях за постійною температурою від 0 °C до +25 °C. Берегти від впливу прямих сонячних променів. 

Виробник: ТОВ «Крохмалепродукти України», Україна.


Оцінка: 5 з 5
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
П

Все дуже добре. Я задоволений. Менеджери дуже ввічливі та надають потрібну консультацію. Вдалої торгівлі та процвітання вам!!

Відповісти
Ви дивилися