0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Полікор Апіпродукт (при захворюваннях ШКТ) 60 табл.

180 грн.
Наявність: Немає в наявності
180 грн.

Лікування та профілактика захворювань за допомогою продуктів бджільництва бере свій початок зі Стародавнього Єгипту, Греції та Китаю. Апітерапія використовує цілющі властивості меду, перги, воску, прополісу, маточного молочка, бджолиної отрути та підмору, воскової молі та трутневого гомогенату. На основі біологічно активних продуктів бджільництва виробляють ефективні лікувальні препарати та профілактичні засоби. «Апіпродукт» – це перша українська компанія, яка поєднала науково-дослідний підхід з віковими традиціями застосування продуктів бджільництва та фітоінгредієнтів.

«Полікор» – це ефективний засіб при порушеннях в роботі шлунково-кишкового тракту, проявах гастриту, проблемах травної функції, а також виразковій хворобі шлунку.

Засіб характеризується відмінними бактерицидними, протизапальними, заспокійливими і знеболювальними якостями. Фітопрепарат успішно пройшов ряд клінічних випробувань, які проводилися українським науковим Центром радіаційної медицини АМН НАН та відмінно зарекомендував себе при лікуванні синдрому роздратованого кишечника. 

Властивості:

  • ефективний при порушеннях травлення та підвищеній кислотності, печії, виразковій хворобі шлунку, гастритах, колітах;

  • підвищує адаптаційні функції організму, покращує обмінні процеси, має бактерицидні, заспокійливі та загальнозміцнювальні властивості;

  • знижує вміст радіонуклідів в організмі на 25 % менш ніж за два тижні (підтверджено результатами клінічних досліджень); 

  • знімає тонус та спазм м’язів шлунково-кишкового тракту та стабілізує синтез підшлункового соку;

  • містить комплекс вітамінів, в тому числі А та Е, та мікроелементи, зокрема калій.

Показання до застосування: підвищена кислотність; неврастенія; виразкова хвороба; печія; зниження імунітету; фізична і нервова перевтома; проведення курсів хіміо- і променевої терапії; зниження тонусу організму; клімакс та клімактеричні розлади; профілактика онкологічних захворювань.

Протипоказання: понижена кислотність та індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Склад: пилок квітковий (обніжжя бджолине), супліддя вільхи, корінь аїру.

Кількість: 60 таблеток.

Умови зберігання: фітопрепарат зберірають в упаковці виробника, в сухому захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище ніж 25 °С.

Термін придатності: 12 місяців.

Виробник: ТМ «Апіпродукт», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися