0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Омега-3 Garmonia 100 капсул по 500 мг Ісландія-Україна

279 грн.
 • 28
 • Виробник:  GARMONIA
 • Артикул: 000004909
Наявність: На складi
279 грн.

Омега-3 Natural – це жир глибоководних морських риб із високим природним вмістом омега-3 поліненасичених жирних кислот у формі природних тригліцеридів: ЕПК – 18%, ДГК – 12% (омега-3 18/12). Біодобавка рекомендована для дорослих та дітей з 11 років. 

Омега-3 ЕПК та ДГК відіграють важливу роль у функціонуванні всіх систем організму: допомагають контролювати запальні реакції, згортання крові, «запуск у роботу» певних генів. А оскільки організм не здатний виробляти ці речовини самостійно, дуже важливо вживати омега-3 у належній кількості з їжею. Найпростіший і ефективний спосіб заповнити нестачу омега-3 в організмі – включити до раціону високоякісний жир глибоководних риб.

Докозагексаєнова кислота (ДГК) більше присутня в клітинних мембранах, відіграє важливу структурну роль в ефективній роботі клітин по обміну важливих компонентів. ДГК зустрічається майже у всіх клітинах організму, але найбільше сконцентрована у клітинах серця, головного мозку та сітківки ока.

Ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) бере участь у синтезі простациклінів, що мають потужний антиатерогенний ефект (зменшення зсідання крові, розширення судин), тому ЕПК корисна для підтримки здоров'я кровоносних судин та профілактики атеросклерозу.

Показання для застосування біодобавки Омега-3 Natural:

 • для запобігання розвитку серцево-судинних захворювань, у тому числі ішемічної хвороби серця (ІХС), інфаркту міокарда або інсульту;

 • при підвищеному рівні ліпідів та «поганого» холестерину в крові, для профілактики атеросклерозу та порушення функції кровоносних судин;

 • погіршення концентрації уваги, зниження ефективності пам'яті та розумової працездатності;

 • нестача сил, синдром хронічної втоми, депресивний стан, погіршення самопочуття після тривалих фізичних навантажень;

 • зниження гостроти зору, особливо нічного, часта втома очей;

 • проблеми із суглобами: запалення (як доповнення до основного лікування), «хрускіт» у суглобах, зниження рухливості;

 • часті застудні захворювання та ГРВІ, збільшення відновлювального періоду після хвороб;

 • незадовільний стан шкіри (передчасні зморшки, сухість, зниження тургору) або нігтів, тривале випадіння волосся або погіршення їхнього вигляду;

 • активні заняття спортом.

Спосіб вживання: під час приймання їжі, запиваючи невеликою кількістю води, дорослим та дітям з 11 років по 4 капсули на день. Середній курс застосування 2–3 місяці. Необхідність повторного курсу узгоджується із лікарем. Не є лікарським засобом.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість окремих компонентів продукту; під час вагітності та в період лактації можна застосовувати лише за призначенням лікаря.

Склад: омега-3 риб'ячий жир (Ісландія), желатин яловичий (Німеччина), гліцерин (Чехія). Без ГМО, ароматизаторів та консервантів.

У рекомендованій добовій дозі (6 капсул) міститься: всього омега-3 – 660 мг (омега-3 ДГК – 208 мг, омега-3 ЕПК – 320 мг).

Форма випуску: 100 капсул 500 мг.

Виробник: GARMONIA™, Україна.

Оцінка: 5 з 5
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Л

Дуже гарно все упакували, відповіли на всі мої питання, ввічливі, комунікабельні.

Відповісти
Ви дивилися