0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

ОФТАЛЬВІТ – для очей 60 капс.

169 грн.
Наявність: На складi
169 грн.

Натуральна дієтична добавка «Офтальвіт» для покращення зору рекомендована для профілактики та в комплексному лікуванні хвороб очей, у тому числі при вікових змінах. 

Для лікування та запобігання розвитку катаракти, макулярної дегенерації сітківки, інших дегенеративних змін органів зору найважливішими компонентами на сьогодні визнано пігменти рослинного походження – лютеїн, зеаксантин, лікопін, ефективність яких доведена клінічно. Потужний антиоксидантний вплив цих сполук у складі добавки «Офтальвіт» посилює супероксиддисмутаза, а також міртилін та інші антоціани чорниці, які традиційна медицина здавна використовує для покращення зору, в тому числі при короткозорості та далекозорості. Глікоалкалоїди та оксикоричні кислоти в представлених дозах впливають як протизапальні чинники: народна медицина рекомендує паростки картоплі як незамінний компонент при будь-яких вадах зору.

Вікові атрофічні зміни викликані порушеннями кровообігу та тромбозом дрібних судин, які живлять тканини очей. Для відновлення мозкового кровообігу найпопулярнішим засобом на сьогодні вважається гінкго білоба. Під її впливом відбувається поступове відновлення циркуляції крові в капілярах, у тому числі тих, що живлять тканини ока. Це зупиняє розвиток патології та вмикає зворотний процес – атрофія регресує та зір поступово покращується. 

Біологічно-активні сполуки: міртилін, лютеїн, кверцетин, кемпферол та інші флавоноїди, каротиноїди, серед яких лікопін, зеаксантин, тритерпенові глікозиди, глікоалкалоїди, оксикоричні кислоти, комплекс макро-та мікроелементів (у тому числі Mg, Ca, P, S), фермент супероксиддисмутаза. 

Показання до застосування: профілактика та комплексне лікування різних дисфункцій зору; катаракта; дистрофічні зміни сітківки; макулярна дегенерація сітківки; міопія, гіперметропія; захисту сітківки від сонячного і комп'ютерного випромінювання.

Протипоказання: підвищена чутливість до будь-якого компоненту фітопрепарату. 

Спосіб застосування: дітям після 14 років і дорослим – по 1–2 капсули 2–3 рази на добу за 15–20 хвилин до приймання їжі. Курс профілактики 1–3 місяці з 7-денною перервою після кожного місяця приймання. Рекомендовано повторювати двічі протягом року. 

Склад: плоди чорниці, очанка лікарська (трава), чорнобривці (квіти), бузина чорна (плоди), гінкго дволопатеве (листя), кропива собача (пустирник, трава), паростки картоплі.

Форма випуску: капсули № 60.

Термін зберігання: зберігати в чистих сухих приміщеннях з дотриманням санітарних норм за температури від 0 до 25 °C та відносній вологості повітря не більше 75% у недоступному для дітей та захищеному від світла місці. 

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Виробник: ТМ «Уссурі Флор», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися