Щодня 09:00 -18:00

НЕФРОЦЕН (нефропротектор) 60 капс.

Наявність: На складі
Артикул: 000006075

  • 350 грн.

  • В наявності - Залишилося тільки 20 шт.


«Нефроцен» (нефропротектор) – гіпоазотемічний засіб рослинного походження на основі екстракту лікарської рослини ліспедези головчастої. Чинить протизапальну та діуретичну дію. Сприяє зниженню рівня креатиніну, сечовини та залишкового азоту в крові за його патологічного підвищення. Підсилює клубочкову фільтрацію в нирках, збільшує діурез та виведення азотистих шлаків із сечею.

«Нефроцен» рекомендований при захворюваннях нирок та сечовивідних шляхів, хронічній нирковій недостатності, гломерулонефриті, пієлонефриті, діабетичній нефропатії, полікістозі, а також для покращення екскреторної функції нирок, зниження креатиніну та сечовини.

Екстракт ліспедези головчастої (пр-во Франція) містить катехіни, які мають Р-вітамінну активність, поліфени, флавоноїди ізоорієнтин та ліспекапітозид (тонізують, виводять надлишки рідини, зупиняють розвиток запальних процесів). Одночасно доведено здатність ліспедези при зниженні креатиніну та сечовини у крові. Леспедеза головчаста здатна запобігати розвитку атероматозних виразок (розпад тканин у внутрішній оболонці артерій при атеросклерозі). Леспедеза показана до застосування при уремії (самоотруєння організму при нирковій недостатності), при якій украй важливим є зниження рівня сечовини та креатиніну в крові. Леспедезу головчасту застосовують при гострому та хронічному нефриті, що супроводжується гіперазотемією, при початкових стадіях ниркової недостатності, а також позаниркової гіперазотемії.

Токлянка звичайна (мучниця звичайна, листя) містить фенольні глікозиди арбутин (8–16%) і метиларбутин, гідрохінон, речовини дубильні (30-35%), кислоти органічні, флавоноїди гіперозид, кверцетин, кверцитрин, ізокрецит, мінеральні солі. Лікувальні властивості мучниці обумовлені високим вмістом фенолів, тритерпеноїдів, антоціанів, катехінів, метиларбутину, гідрохінону, флавоноїдів. Толокнянка чинить антисептичну, сечогінну, антимікробну, протизапальну дію на організм.

Лікувальний ефект: збільшення добового діурезу, зменшення азотемії, сприяє збільшенню ниркової фільтрації, прискорює виведення азотистих шлаків із сечею. Знижує креатинін сечовину, залишковий азот. Рекомендовано застосовувати в парі з ентеросорбентом «Карболайн», оскільки ліспедеза та препарати з цієї лікарської рослини не є сорбентами.

Показання до застосування:

  • гострі та хронічні гіперазотемічні нефрити;

  • гостра та хронічна ниркова недостатність;

  • запальні захворювання сечовивідних шляхів;

  • сечокам'яна хвороба;

  • нефропатія (викликана артеріальною гіпертензією, цукровим діабетом; анальгетичними засобами, важкими металами);

  • гломерулярні хвороби (хронічний гломерулонефрит);

  • відхилення від норми хімічного складу крові (гіпертонія, серцева недостатність).

Протипоказання: леспедеза головчаста практично не має протипоказань. Її можна застосовувати для лікування захворювань нирок як у дітей, так і у дорослих, незалежно від статі. Єдиним протипоказанням до застосування є індивідуальна непереносимість, яка трапляється вкрай рідко. Разом з цим мучниця звичайна має ряд протипоказань: її не використовують при вагітності (впливаючи на мускулатуру матки, мучниця може стати причиною передчасних пологів або викидня), а також у період годування. Дієтичну добавку «Нефроцен» протипоказано застосовувати вагітним, у період годування груддю, дітям до 12 років.

Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі 2–3 рази на добу, запиваючи невеликою кількістю питної води. Термін застосування 1–3 місяці. При необхідності курс лікування повторюють через 2–3 тижні.

Особливості застосування: рекомендовано застосовувати дієтичну добавку «Нефроцен» у парі з ентеросорбентом «Карболайн» та сорбентом для очищення кишківника «Фітодетокс».

Склад (1 капсула): екстракт ліспедези головчастої 300 мг (пр-во Франція), мучниця звичайна 100 мг.

Кількість: 60 капсул.

Виробник: «Центр Фітофармакологія», Україна.

Увага: HTML не підтримується!

Як купити? - Просто натисніть кнопку купити і оформите замовлення, наші менеджери відразу ж з Вами зв'яжуться.Вже йдете?

Ви ще не бачили наші самі гарячі пропозиції?

+