0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Набір Choice Антипаразитарна програма для дорослих

2 451 грн.
  • 8
  • Виробник:  CHOICE
  • Артикул: 000002001
Наявність: На складi
2 451 грн.

«Антипаразитарна програма» CHOICE спрямована на повне знищення паразитів, виведення токсинів з організму і підвищення імунітету. Крім зниження опірності організму до інфекційних захворювань, погіршення самопочуття і стану шкіри й волосся, гельмінти викликають серйозні порушення роботи шлунково-кишкового тракту, печінки, серця і мозку.

Діагностика гельмінтозів становить серйозну проблему: відсутність специфічних ознак практично не дозволяє припустити інвазію на ранній стадії, для виявлення багатьох паразитів потрібно здати безліч аналізів. Препарати, які призначають лікарі-паразитологи, часто дуже токсичні – вони вбивають паразитів, але також завдають шкоди печінці та імунітету.

Альтернативою медикаментозному лікуванню глистяних інвазій стала «Антипаразитарна програма» CHOICE, розроблена вченими Академії медичних наук України. Безпека та ефективність підтверджена клінічними випробуваннями, які проводилися Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології.

Антипаразитарний комплекс створено на основі рослин, здавна відомих своїми антигельмінтними і антибактеріальними властивостями. Завдяки 100% натуральному складу (пророщені зерна + екологічно чисті трави) фітопрепарат можна застосовувати для щорічної профілактики гельмінтозів в осінній і весняний період. Регулярне запобігання виникненню глистяних інвазій забезпечує стабільність мікрофлори кишечника, підвищує захисні сили організму, усуває відчуття втоми, покращує колір обличчя, нормалізує апетит і забезпечує нормальне функціонування всіх органів і систем в організмі.

Протипаразитарний комплекс CHOICE знешкоджує паразитів на всіх стадіях їх розвитку і бореться з грибковими інфекціями. Дія фітопрепарату в першу чергу направлена на знищення дорослих особин паразитів, їх яєць і личинок, що дуже важливо для запобігання повторних заражень організму. На другому етапі програми з організму виводяться мертві паразити, токсини і відходи їх життєдіяльності. Заключний етап – відновлення роботи постраждалих органів і систем, зміцнення імунітету.

На всіх етапах антипаразитарної програми організм отримує всі необхідні вітаміни і мінерали, відбувається оздоровлення, підвищується гемоглобін. Важливо! Під час програми треба багато пити – ефективність очищення організму від шлаків і токсинів безпосередньо залежить від кількості випитої протягом дня рідини. Норма для дорослої людини під час лікування – від 2 до 3 літрів в день.

Дія фітокомплексів, що входять до програми:

  • «Хітозан» – потужний сорбент природного походження. Знижує рівень ліпідів (жирів) і цукру в крові. Адсорбує і виводить з організму солі важких металів. Підтримує імунну систему. Має противірусні, антибактеріальні, протигрибкові і антиоксидантні властивості.

  • «Лівсейф» посилює детоксикаційну функцію печінки. Сприяє регенерації печінкової тканини. Має протизапальні та антиоксидантні властивості. Підвищує секрецію жовчі. Покращує розщеплення жирів. Покращує стан шкіри.

  • «Брейблок» очищає кишечник від отруйних речовин, шлаків, токсинів і калових каменів. Активізує моторику кишечника. Посилює синтез травних соків і жовчі. Сприяє нормалізації кишкової мікрофлори. Чинить антисептичну дію.

  • «Клінхелп» очищає організм на клітинному рівні. Очищає кров, покращує її склад і в'язкість, покращує стан судин, виводить надлишковий холестерин, запобігає розвитку атеросклерозу. Виводить надлишкові сольові відкладення, перешкоджає розвитку остеохондрозу та артриту.

  • «Санклін» чинить антисептичну, протизапальну, протимікробну, сечогінну і бактерицидну дію. Перешкоджає утворенню каменів, сприяє їх розчиненню і виведенню з органів сечовидільної системи. Перешкоджає затримці і накопиченню рідини в організмі.

  • «Лайфгард» посилює захисні функції організму. Сприяє профілактиці бактеріальних і вірусних інфекцій. Перешкоджає розвитку онкозахворювань. Чинить антиоксидантну, антигістамінну та протизапальну дію. 

  • «Антипаразит» вбиває круглих, плоских і стрічкових червів. Згубно діє на найпростіших: лямблій, хламідій, трихомонад, токсоплазм. Має протигрибкові та антибактеріальні, проносні й бактерицидні властивості. Активізує перистальтику кишечника.

Спосіб застосування: фітопрепарат приймають строго за схемою з інструкції, що додається. Курс розраховано на 4 місяці. Капсули необхідно запивати великою кількістю води, протягом дня потрібно випивати 2–3 літри.

Універсальна антипаразитарна програма для дорослих включає 6 фітокомплексів: «Антипаразит» (4 коробки), «Антипаразит» (подарунок, 1 коробка), «Брейблок» (2 коробки), «Клінхелп» (1 коробка), «Лайфгард» (1 коробка) , «Лівсейф» (1 коробка), «Санклін» (1 коробка), «Хітозан» (1 коробка).

Виробник: CHOICE™, Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися