0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Набір Choice Антипаразитарна програма для дітей 6–12 років

1 525 грн.
  • 3
  • Виробник:  CHOICE
  • Артикул: 000004969
Наявність: На складi
1 525 грн.

«Антипаразитарна програма» CHOICE спрямована на повне знищення паразитів, виведення токсинів з організму, підвищення імунітету та адаптована під особливості дитячого організму. Комплекс розрахований на дітей віком 7–12 років і не завдає шкоди печінки, мікрофлорі кишечника і не викликає алергії.

Протипаразитарний комплекс CHOICE знешкоджує паразитів на всіх стадіях їх розвитку і бореться з грибковими інфекціями. Дія фітопрепарату в першу чергу спрямована на знищення дорослих особин паразитів, їх яєць і личинок, що дуже важливо для запобігання повторних заражень організму. На другому етапі програми з організму виводяться мертві паразити, токсини і відходи їх життєдіяльності. Заключний етап – відновлення роботи постраждалих органів і систем, зміцнення імунної системи.

На всіх етапах антипаразитарной програми відбувається оздоровлення і зміцнення дитячого організму, підвищується гемоглобін. Дитина отримує всі необхідні вітаміни і мінерали. Важливо! Під час програми необхідно треба пити – ефективність очищення організму від шлаків і токсинів безпосередньо залежить від того, скільки дитина випиває води.

Антипаразитарний дитячий комплекс створено на основі рослин, здавна відомих своїми антигельмінтними і антибактеріальними властивостями. Завдяки 100% натуральному складу (пророщені зерна + екологічно чисті трави) фітопрепарат можна застосовувати для щорічної профілактики гельмінтозів в осінньо-весняний період. Регулярне запобігання глистяним інвазіям забезпечує стабільність мікрофлори кишечника, підвищує захисні сили організму, усуває відчуття втоми, поліпшує колір обличчя, нормалізує апетит і забезпечує нормальне функціонування всіх органів і систем в організмі.

«Антипаразитарна програма» CHOICE розроблена вченими Академії медичних наук України. Безпека і ефективність підтверджена клінічними випробуваннями, які проводились Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології.

Дія фітокомплексів, що входять до програми:

  • «Лівсейф» посилює детоксикаційну функцію печінки. Сприяє регенерації печінкової тканини. Має протизапальні та антиоксидантні властивості. Підвищує секрецію жовчі. Покращує розщеплення жирів. Покращує стан шкіри.

  • «Брейблок» очищає кишечник від отруйних речовин, шлаків, токсинів і калових каменів. Активізує моторику кишечника. Посилює синтез травних соків і жовчі. Сприяє нормалізації кишкової мікрофлори. Чинить антисептичну дію.

  • «Бриз» нормалізує функції дихальної системи. Чинить відхаркувальну, протизапальну, знеболювальну та антисептичну дію. Розріджує і виводить мокроту. Покращує регенерацію епітелію слизових оболонок дихальних шляхів.

  • «О.К.» зміцнює кістки і суглоби, запобігає розвитку остеопорозу і дегенерації хрящової поверхні суглобів. Сприяє засвоєнню кальцію в організмі. Зміцнює нігті, зуби, волосся. Сприяє загоєнню переломів, ран. Покращує діяльність серцево-судинної системи.

  • «Клінхелп» очищає організм на клітинному рівні. Очищає кров, покращує її склад і в'язкість, покращує стан судин, виводить надлишковий холестерин, запобігає розвитку атеросклерозу. Виводить надлишкові сольові відкладення, перешкоджає розвитку остеохондрозу і артриту.

  • «Фрілайф» має антиоксидантні властивості, захищає від серцево-судинних і онкологічних захворювань. Очищає судини і відновлює їх еластичність. Підвищує захисні властивості клітин, зміцнює імунну систему. Поповнює дефіцит поживних речовин.

  • «Антипаразит» вбиває круглих, плоских і стрічкових червів. Згубно діє на найпростіших: лямблій, хламідій, трихомонад, токсоплазм. Має протигрибкові та антибактеріальні, проносні й бактерицидні властивості. Активізує перистальтику кишечника.

Спосіб застосування: фітопрепарат приймають строго за схемою, описаною в інструкції, що додається. Курс приймання 2 місяці. Капсули треба запивати великою кількістю води, протягом добі потрібно вживати не менш ніж 2 літри води.

Універсальна антипаразитарна програма для дітей 7–12 років включає 6 фітокомплексів: «Антипаразит» (2 коробки), «Брейблок» (1 коробка),«Бриз» (1 коробка),  «Клинхелп» (1 коробка), «Фрілайф» (2 коробки), «Лівсейф» (1 коробка) і «О.К.» (1 коробка).

Виробник: CHOICE™, Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися