Косметична олія мигдальних кісточок отримана шляхом холодного пресування насіння гіркого мигдалю. Призначена для догляду за шкірою обличчя та тіла: живить, пом'якшує, зволожує, зменшує сухість та лущення після перебування на сонці, використовується як засіб для зняття макіяжу та як масажна олія. Сприяє росту волосся, зберігає його еластичність і блиск.
Мигдальна олія містить мононенасичені та поліненасичені жирні кислоти та білки, вітаміни А, Е, Б та групи В, глікозиди, каротини, біофлавоноїди, мінерали, глюкозу, лецитин, рослинні стеарини, дубильні речовини. Є джерелом природного антиоксиданту вітаміну Е, який уповільнює старіння клітин та усуває запальні процеси на шкірі, а також вітаміну F, який нормалізує функцію сальних залоз та запобігає розширенню пор.
Показання до застосування:
догляд за шкірою будь-якого типу (нормальної, сухої, зрілої);
догляд за тьмяною шкірою з ознаками старіння;
догляд за жирною пористою та змішаною шкірою;
догляд за проблемною шкірою, вугрі;
догляд за віями та шкірою навколо очей;
догляд за волоссям, реабілітація фарбованого, сухого та ламкого волосся;
догляд за нігтями (відлущування кутикули, зміцнення та стимулювання росту);
для збереження пружності грудей, живота та стегон, від целюліту та розтяжок;
веснянки та пігментні плями;
сухий дерматит, герпес, екземи, тріщини, запалення, лущення;
сонячні та побутові опіки;
для масажів при маститах;
болі у вухах (отити);
догляд за шкірою немовлят.
Застосування: мигдальна олія здавна застосовується для живлення, зволоження та омолодження шкіри, а також для делікатного догляду за шкірою немовлят. Використовується в чистому вигляді та у поєднанні з іншими рослинними оліями. Для збагачення косметичних засобів: 10–15% мигдальної олії додають у креми, лосьйони; 5–10% – у шампуні, бальзами. Є базовою для розчинення ефірних олій – у 10 мл мигдальної олії додають у середньому 3–5 крапель ефірної олії.
Очищення шкіри, демакіяж: нанести кілька крапель на змочений у гарячій воді та віджатий ватний диск та протерти шкіру.
Маски для обличчя, аплікації: розігріти олію на водяній бані. На ділянки шкіри накласти серветку, просочену мигдальною олією (чистою або з ефірними оліями). Тривалість процедури 15–30 хвилин, 1–2 рази на день. Відбілююча маска при веснянках і пігментних плямах: в 1–2 ст. ложки мигдальної олії додати по 2 краплі ефірних олій лимона, ялівцю та грейпфрута. Маска для жирної та проблемної шкіри: 1 ст. ложку мигдальної олії змішати з 1 ст. ложкою біло-блакитної глини, додати 1 ч. ложку м'якоті лимона, 1 ч. ложку меду, по 1 краплі ефірних олій кипарису та ялівцю.
Олія при проблемній шкірі та вугровому висипу: до 1 ст. ложці мигдальної олії додати по 1 краплі ефірних олій каяпуту, блакитної ромашки, іланг-ілангу, сандала.
Олія для сухої шкіри та при зморшках навколо очей: до 1 ч. ложки мигдальної олії додати 1 краплю сандалу.
Олія для жирної шкіри: до 1 ст. ложки мигдальної олії або її суміші з однією з рослинних олій (1:1) додати по 1–2 краплі ефірних олій іланг-ілангу, грейпфрута і бергамоту.
Догляд за волоссям: змащувати, злегка втираючи, коріння волосся за 15–20 хвилин до миття мигдальною олією або її сумішшю з олією жожоба (1:1), або ароматичними оліями – до 1 ст. ложці мигдальної олії додати 2–3 краплі однієї із сумішей ефірних олій: імбир + сосна або евкаліпт + апельсин + кедр.
Масаж: використовують чисту олію, або в суміші з іншими жирними оліями, або з додаванням 3–5 крапель ефірних олій. При рубцях і розтяжках: втирати в проблемні ділянки чисту мигдальну олію, або її суміш з іншими оліями, або ароматичними оліями. До 1–2 ст. ложок мигдальної олії додати 2–3 краплі однієї з сумішей ефірних олій: розмарину, лаванди, м'яти, гвоздики (2:1:1:1) або розмарину, лимона та апельсина (3:1:1). При целюліті: проводити активний масаж мигдальною олією з ароматичними оліями – до 1–2 ст. ложок мигдальної олії додати 2–3 краплі однієї з сумішей ефірних олій: герань, ялівець, лимон, фенхель або лаванда, розмарин, евкаліпт.
Догляд за нігтями: мигдальна олія в чистому вигляді, або в поєднанні (1:1) з однією з рослинних олій, або з додаванням до 1 ст. ложці мигдальної олії по 2–3 краплі лимона, евкаліпта, лаванди. Щодня наносити та масажувати ніготь та нігтьовий валик протягом 15–20 хвилин.
При герпесі: змішати мигдалеву олію та ефірну олію лаванди або чайного дерева в рівних пропорціях. Змащувати 4–5 разів на день.
При опіках: наносити в чистому вигляді або до 1 ст. ложці мигдальної олії додати по 2–3 краплі герані, грейпфрута, троянди.
При болях у вухах: закладати у вухо турунду, просочену теплою мигдальною олією 2 рази на день. Гріти синьою лампою.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість.
Склад: 100% олія мигдальних кісточок холодного віджиму.
Умови зберігання: після відкриття зберігати в холодильнику – так олія не втрачає своїх якостей навіть при багаторічному зберіганні.
Об'єм: 30 мл.
Виробник: ТМ «Квіта», Україна.
Немає відгуків про цей товар.