Косметична олія макадамії отримана шляхом холодного пресування ядер екзотичного австралійського горіха, який відрізняється поживністю та високим вмістом корисних речовин. Олія австралійського горіха містить вітаміни групи В, Е та РР, мононенасичену пальмітинову кислоту, якої немає в жодній іншій рослинній олії, стероли, токофероли, тіамін, лінолеву, арахідонову, ейкозенову, ліноленову кислоти. За складом близька до масла, яке видобувають із морських ссавців (спермацету).
Відмінні відновлювальні, омолоджувальні, антиоксидантні властивості, які має горіх, роблять масло макадамії відмінним засобом для догляду за шкірою обличчя та тіла, живлення, пом'якшення, зволоження, зменшення сухості та лущення після перебування на сонці. Олію австралійського горіха використовують для масажу та знімають з її допомогою макіяж. Попри маслянисту структуру, олія макадамії швидко вбирається, практично не залишаючи ні слідів, ні жирних плям. Олія гіпоалергенна, має природний сонцезахисний фактор.
Показання до застосування:
догляд за шкірою будь-якого типу (нормальної, сухої, зрілої);
догляд за тьмяною шкірою з ознаками старіння;
догляд за чутливою та проблемною шкірою;
догляд за проблемною шкірою, вугрі;
догляд за бровами, віями та шкірою навколо очей;
догляд за волоссям, реабілітація фарбованого, сухого та ламкого волосся, посічені кінчики;
догляд за нігтями (зміцнення та стимулювання росту);
догляд за сухими, обвітреними, потрісканими губами;
алергічний дерматит, фотодерматит, кератоз;
веснянки та пігментні плями;
келоїдні рубці, розтяжки (стрії), целюліт;
ущільнені ділянки на долонях, ліктях, підошвах ніг, тріщини;
сонячні та побутові опіки.
Застосування: олію макадамії часто називають «зникаючою» за її дивовижно швидке вбирання. Вона якісно виділяється з групи базових олій не лише своїм складом, але й легкістю розподілу по шкірі та волоссю. Використовується в чистому вигляді та у поєднанні з іншими рослинними оліями. Для збагачення косметичних засобів: 10–15% олії макадамії додають у креми, лосьйони; 5–10% – у шампуні, бальзами. Є базовою для розчинення ефірних олій – у 10 мл олії макадамії додають у середньому 3–5 крапель ефірної олії.
Очищення шкіри, демакіяж: нанести кілька крапель на змочений у гарячій воді та віджатий ватний диск та протерти шкіру.
Маски для обличчя, аплікації: розігріти олію на водяній бані. На ділянки шкіри накласти серветку, просочену мигдальною олією (чистою або з ефірними оліями). Тривалість процедури 15–30 хвилин, 1–2 рази на день. Маска з блакитною глиною: 2 ст. ложок глини змішати з 1 ст. ложкою морквяного соку, 1 ч. ложкою олії макадамії та кількома краплями лимонного соку. Маска від зморшок для сухої та огрубілої шкіри з ознаками старіння: розтерти половину яєчного жовтка з 10–15 мл олії. Відбілювальна маска: до невеликої сирої картоплини, очищеної та дрібно натертої на тертці, додати 5 мл олії макадамії, 1 ст. ложку свіжого молока та вівсяного борошна до отримання рідкої каші.
Олія для усунення лущення, подразнення шкіри: до 1 ч. ложки олії макадамії додати ефірні олії (3 краплі герані, 3 краплі лаванди, 2 краплі пачулі, 1 краплю рожевого масла, 1 краплю сандалової).
Олія для жирної шкіри: в 3 ч. ложки олії макадамії додати по 1 краплі чайного дерева, лимона та лаванди.
Олія для сухої шкіри: змішати по 1 ч. ложці жирних олій макадамії та мигдалю, додати до них 2–4 краплі ефірної олії троянди.
Догляд за губами: до 1–2 ст. ложок олії додати по 1 краплі ефірних олій вербени, ліметта, меліси, мирри, неролі, петітгрейну, троянди, сандала. Щодня вранці та ввечері наносити олію на губи.
Догляд за волоссям: змащувати, злегка втираючи, коріння волосся за 15–20 хвилин до миття мигдальною олією або її сумішшю з олією жожоба (1:1), або ароматичними оліями – до 1 ст. ложці мигдальної олії додати 2–3 краплі однієї із сумішей ефірних олій: імбир + сосна або евкаліпт + апельсин + кедр.
Масаж: використовують чисту олію, або в суміші з іншими жирними оліями, або з додаванням 3–5 крапель ефірних олій. При рубцях і розтяжках: втирати в проблемні ділянки чисту олію макадамії, або її суміш з іншими оліями, або ароматичними оліями. До 1–2 ст. ложок олії макадамії додати 2–3 краплі однієї з сумішей ефірних олій: розмарину, лаванди, м'яти, гвоздики (2:1:1:1) або розмарину, лимона та апельсина (3:1:1). При целюліті: проводити активний масаж олією макадамії з ароматичними оліями – до 1–2 ст. ложок олії макадамії додати 2–3 краплі однієї з сумішей ефірних олій: герань, ялівець, лимон, фенхель або лаванда, розмарин, евкаліпт.
Догляд за нігтями: олія макадамії в чистому вигляді, або в поєднанні (1:1) з однією з рослинних олій, або з додаванням до 1 ст. ложці олії макадамії по 2–3 краплі суміші ефірних олій – лимон, евкаліпт, лаванда, або розмарин з пачулі, або чебрець і лаванда. Щодня наносити та масажувати ніготь та нігтьовий валик протягом 15–20 хвилин.
Догляд за бровами та віями: на 1 ст. ложку олії макадамії додати по 1 краплі ефірних олій мирри та сандалу.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість.
Склад: 100% олія горіхів макадамії холодного віджиму.
Умови зберігання: після відкриття зберігати в холодильнику.
Об'єм: 30 мл.
Виробник: ТМ «Квіта», Україна.
Немає відгуків про цей товар.