Щодня 09:00 -18:00

Магнієві ванни Бішофіт Полтавський BishEffect з ароматом квітів 1000 г

Наявність: На складі
Артикул: 000008096

  • 199 грн.

  • В наявності - Залишилося тільки 2 шт.Магнієва сіль для ванни BishEffect з ароматом квітів ТМ «Бішофіт Полтавський» – це великі пластівці 100% хлориду магнію, найчистішого природного мінералу, який видобувають на глибині 2500 м, з місць залягання первісних морів. Гранули великі, проте швидко та повністю розчиняються. Мають вишуканий квітковий аромат з нотами фіалки, лаванди, троянди та зелених гілочок сосни.

Магнієві ванни є одним з варіантів поповнення нестачі магнію в організмі. Можна вживати магній у вигляді таблеток або порошків, але краще та швидше мікроелемент поступає в організм через шкіру. Магнієві ванни – здавна відомий спосіб заспокоїти нерви перед сном, розслабити м'язи, відновити сили. Ефект від розслаблювальної ванни з магнієм відчувається майже миттєво. Також магній сприяє загоюванню подряпин та поверхневих пошкоджень шкіри. 

Переваги солі для ванни з ароматом квітів:

  • магнієві пластівці – це природний мікроелемент з глибинних надр, який швидко поглинається шкірою та насичує організм корисною речовиною;

  • терапевтичний ефект від застосування хлориду магнію полягає в активній взаємодії мікроелемента з вуглецем, витісненні шкідливого сірководню, очищенні організму і виведенні токсинів; 

  • магнієві ванни стануть в пригоді жінкам, в організмі яких бракує цього елементу, через що виникають різні розлади і захворювання;

  • підходить дітям та підліткам, схильним до нервозності та перезбудження.

Показання до застосування: нервозність, дратівливість, перевтома; емоційна напруга тривалого характеру, стреси; перельоти, зміна часових поясів; безсоння, швидка втомлюваності, ПМС; головні болі, підвищений кров'яний тиск; болі в спині, суглобах, м'язах; передчасне старіння шкіри.

Протипоказання: індивідуальна чутливість. 

Спосіб застосування: у ванну (на 100 літрів) налити води температурою 35–40 °C та розчинити 200 грамів пластівців. Приймати ванну не менше ніж 20 хвилин.

Вага: 1000 г.

Термін придатності: 3 роки.

Виробник: ТМ «Бішофіт Полтавський», Україна.

Увага: HTML не підтримується!

Як купити? - Просто натисніть кнопку купити і оформите замовлення, наші менеджери відразу ж з Вами зв'яжуться.Вже йдете?

Ви ще не бачили наші самі гарячі пропозиції?

+