0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Ларинол Апіпродукт 50 табл.

225 грн.
Наявність: На складi
225 грн.

Лікування та профілактика захворювань за допомогою продуктів бджільництва бере свій початок зі Стародавнього Єгипту, Греції та Китаю. Апітерапія використовує цілющі властивості меду, перги, воску, прополісу, маточного молочка, бджолиної отрути та підмору, воскової молі та трутневого гомогенату. На основі біологічно активних продуктів бджільництва виробляють ефективні лікувальні препарати та профілактичні засоби. «Апіпродукт» – це перша українська компанія, яка поєднала науково-дослідний підхід з віковими традиціями застосування продуктів бджільництва та фітоінгредієнтів.

«Ларинол» – це енергостимулюючий засіб з натуральних інгредієнтів, який ретельно підібрані для покращення настрою та загального самопочуття. Збалансований комплекс біологічно активних сполук нормалізує обмін речовин та живить клітини тканин усіх органів. Покращує слух, зір, пам’ять, рухову активність, стимулює сили організму для боротьби з несприятливими факторами та хворобами, корисний при гастритах, колітах, холециститах і гепатитах, виразковій хворобі дванадцятипалої кишки і шлунка.

Порошок з личинок трутнів містить 51,2% білка, 28 вільних і 16 стандартних амінокислот (включаючи всі незамінні), велику кількість мінеральних речовин (калій, марганець, мідь, цинк, натрій, магній, кальцій) та вітамінів А, Е, групи В. Порошок з личинок трутнів здатен розщеплює жирову оболонку туберкульозної палички та має позитивний ефект при лікуванні туберкульозу. Має омолоджувальний ефект, посилює активність людини, чинить оздоровчу дію, не токсичний, повністю засвоюється організмом і не викликає побічних ефектів.

Ларинол ефективно усуває передменструальні болі протягом декількох днів та лікує статеві розлади, які призводять до ПМС. Його дія пролонгована на 1–2 місяці після приймання, або симптоми не повертаються зовсім.

Гіркий глікозид акорін, що міститься в кореневищах аїру, сприяє підвищенню чутливості смакових рецепторів, посиленню рефлекторного виділення шлункового соку, збільшенню жовчовидільної функції печінки, тонусу жовчного міхура і діурезу, а також чинить протизапальну дію.

Властивості та дія:

  • ефективний при лікуванні жіночого та чоловічого безпліддя – збільшується кількість та рухливість сперматозоїдів, підвищується рівень гормонів (клінічні дослідження проводилися в інституті урології АМН України);

  • відновлює функцію передміхурової залози, підвищує лібідо; 

  • стабілізує артеріальний тиск, зміцнює судинну систему, запобігає розвитку атеросклерозу;

  • покращує регуляцію нервової та ендокринної систем, нормалізує гормональний баланс та знижує рівень цукру в крові;

  • допомагає в налагодженні жирового, білкового, вуглеводного і водно-сольового обміну, сприяє схудненню;

  • активує власну антиоксидантну систему організму, має відмінний загальнозміцнювальний ефект;

  • усуває симптоми передменструального синдрому та клімаксу;

  • джерело енергії та сили для спортсменів, поліпшує фізичну і розумову працездатність.

Протипоказання: гострі хвороби наднирників, індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва.

Спосіб застосування: дорослим і дітям з 14 років приймати по 2 таблетки за 30 хвилин до приймання їжі, два рази на день (до 16:00). Таблетки тримають в роті до повного розчинення. При необхідності можна запити невеликою кількістю води. Курс вживання 1 місяць. Після 2-тижневої перерви курс можна повторити.

Склад: бджолине маточне молочко, порошок з личинок трутнів А, кореневище аїру, лактоза.

Кількість: 50 таблеток.

Виробник: ТМ «Апіпродукт», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися