0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Лактовіт Апіпродукт (пилок + маточне молочко) 60 табл.

245 грн.
Наявність: На складi
245 грн.

Лікування та профілактика захворювань за допомогою продуктів бджільництва бере свій початок зі Стародавнього Єгипту, Греції та Китаю. Апітерапія використовує цілющі властивості меду, перги, воску, прополісу, маточного молочка, бджолиної отрути та підмору, воскової молі та трутневого гомогенату. На основі біологічно активних продуктів бджільництва виробляють ефективні лікувальні препарати та профілактичні засоби. «Апіпродукт» – це перша українська компанія, яка поєднала науково-дослідний підхід з віковими традиціями застосування продуктів бджільництва та фітоінгредієнтів.

«Лактовіт» – це корисний засіб, який позитивно впливає на нервову систему, нормалізує психічний стан під час стресу, запобігає розвитку депресії, покращує психоемоційний стан під час фізичних навантажень та перевтоми. Засіб випускається у формі таблеток з маточним молочком на основі квіткового пилку.

«Лактовіт» чинить позитивну дію на мембрани клітин нервової системи, допомагає при лікуванні печінки і шлунка, а також сприяє налагодженню клітинного дихання і речовинного обміну в головному мозку. Препарат ефективно стабілізує артеріальний тиск, а завдяки збільшеному вмісту заліза покращує формулу крові.

Бджолине маточне молочко – це унікальний і дуже корисний продукт, який є потужним біологічним стимулятором. Містить збалансований комплекс мікроелементів з усіх відомих біологічних стимуляторів, у ньому також знаходяться усі потрібні для зростаючого організму речовини. Продукт рекомендується дітям, літнім людям (дуже добре відновлює сили), годуючим матерям (збільшує лактацію), гіпер- і гіпотонікам, а також стабілізує нервову систему в умовах стресів та депресії. Ефективну дію маточне молочко проявляє після пологів з великою крововтратою, хірургічних втручань і при анемії. Його вплив визначається сукупним ефектом, який завжди призводить до загального збільшення життєвих сил організму.

Бджолине обніжжя – це квітковий пилок, який медоносні бджоли обробляють спеціальними ферментами. Це природний коктейль з великої кількості амінокислот, мікроелементів, вітамінів, а також інших біологічно активних речовин. Пилок багатий калієм, міддю, фосфором, залізом, цинком, кобальтом, кальцієм, марганцем, хромом, йодом і багатьма іншими елементами. В його складі присутні незамінні амінокислоти, які не виробляються в організмі людини. Пилок насичений багатьма основними вітамінами, включаючи вітаміни групи В, каротиноїди, вітаміни Е, С, D, P, PP, К та інші. Ферменти, флавоноїди і ситостерини відіграють значну роль в регуляції важливих біохімічних процесів в організмі, а також обміні речовин. Пилок сприяє зменшенню рівня холестерину в крові, нормалізації роботи ендокринної та нервової систем, зміцненню імунної системи. 

Властивості та дія:

  • покращує зір та стабілізує регенеративні процеси в роговій оболонці ока, знімає втому очей;

  • ефективно підвищує рівень гемоглобіну, рекомендований при анемії;

  • запобігає розвитку депресії та стабілізує психоемоційний стан;

  • покращує серцеву діяльність, зміцнює імунітет та адаптаційні можливості організму;

  • підвищує лактацію при годуванні немовля;

  • знімає втому, надає життєвих сил, покращує загальне самопочуття;

  • нормалізує роботу ендокринної системи, печінки та шлунку;

  • добре впливає на стан шкіри, волосся та нігтів.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва.

Склад: обніжжя бджолине (пилок квітковий), маточне молочко бджолине і лактоза.

Спосіб застосування: дорослим та дітям з 14 років необхідно приймати «Лактовіт» по 1 таблетці, розсмоктуючи якнайдовше, 2 рази на день, за 30 хвилин до приймання їжі. Приймати о першій половині дня або не пізніше 17:00. Тривалість ефективного курсу 30 днів. Через місяць курс можна повторити.

Кількість: 60 таблеток.

Виробник: ТМ «Апіпродукт», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися