0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Квертінол (кверцетин) 60 капс.

450 грн.
 • 2
 • Артикул: 000009442
Наявність: На складi
450 грн.

«Квертінол» (діюча речовина «кверцетин») – фітозасіб на основі кверцетину (98%), який отримують з софори японської, і сухого порошку ягід аронії (горобини чорноплідної). 

«Квертінол» чинить ангіопротекторну дію, тобто поліпшує мозкову мікроциркуляцію, капіляростабілізуючу дію, зменшує проникність капілярів, підвищує тонус судин (вен, артерій), чинить протисклеротичну дію, покращує роботу міокарда, нормалізує артеріальний тиск, знижує холестерин у крові. Сприяє поліпшенню швидкості клубочкової фільтрації, регулює виведення азотовмісних продуктів метаболізму, натрію, калію, фосфору із сечею, особливо при хронічному гломерулонефриті. 

Основна діюча речовина препарату «Квертінол» (флавоноїд кверцетин) є частиною багатьох рослинних флавоноїдних глікозидів, зокрема рутина, і належить до вітамінних препаратів групи Р.

Завдяки капіляростабілізуючим властивостям, пов'язаних з антиоксидантною та мембраностабілізуючою дією, засіб знижує проникність капілярів. Має протизапальний ефект через зниження синтезу лейкотрієнів, серотоніну та інших медіаторів запалення. Кверцетин чинить противиразкову дію.

Властивості кверцетину: 

 • підвищує енергетичне забезпечення кардіоміоцитів, поліпшує процес кровообігу;
 • прискорює загоєння ран, особливо в разі цукрового діабету, впливає на процеси ремоделювання кісткової тканини;
 • чинить діуретичну, спазмолітичну, антисклеротичну дію. Нормалізує артеріальний тиск і стимулює вивільнення інсуліну;
 • чинить позитивний ефект на пацієнтів із діагнозом хронічна ниркова недостатність – стимулює кровообіг у нирках, регулює видільну функцію нирок, процеси сечоутворення, білково-енергетичний обмін у вигляді гіпоазотемічного, анаболічного й антикатаболічного впливу; відновлює швидкість клубочкової фільтрації, регулює екскрецію азотовмісних продуктів метаболізму, натрію, калію, фосфору та кальцію із сечею.

Реакція організму на кверцетин

З боку сечовидільної системи: 

 • стимулює кровообіг у нирках; регулює видільну функцію нирок; процеси сечоутворення, білково-енергетичний обмін у вигляді гіпоазотемічного, анаболічного та антикатаболічного впливу.

З боку серцево-судинної системи:  

 • зменшує проникність капілярів, збільшує резистентність судинної стінки, розширює судини, знижує тонус гладкої мускулатури, гальмує передчасне старіння клітин завдяки активації систем репарації ДНК і антиоксидантного захисту;
 • чинить протискеросклеротичну дію (знижує накопичення поганого холестерину); встановлено клінічно, що надходження кверцетину (від 150 до 200 мг на день) значно зменшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань;
 • покращує роботу міокарда, нормалізує серцевий ритм і артеріальний тиск.

Алергопатології: 

 • блокує викид гістаміну і серотоніну (медіатори алергічного запалення), купірує набряки в разі сезонної лихоманки та іншої алергопатології.

З боку імунної системи: 

 • імуномодулювальний вплив (збільшує активність фагоцитів, Т- і В-лімфоцитів; підвищує продукцію антитіл, що знижує прояви вторинного імунодефіциту, захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ); полегшує адаптацію до гіпоксії у тих, хто часто хворіє на ГРВІ. 

Цукровий діабет:  

 • терапія кверцетином підвищує стійкість капілярів органів-мішеней до ушкоджувальної дії гіперглікемії (високий рівень глюкози в крові) при цукровому діабеті та чутливість тканин до інсуліну у хворих на цукровий діабет.

Спосіб застосування: «Квертінол» приймають внутрішньо, по 1 капсулі, 2-3 рази на день за 15 хвилин до їди. Капсули ковтають, запиваючи ½ склянки води. Середня тривалість курсу лікування – 1–3 місяці.

Склад (1 капсула 200 мг): кверцетин (98% екстракт софори японської) 150 мг; плоди горобини чорноплідної (сухий порошок) 50 мг.

Протипоказання: підвищена чутливість до кверцетину та інших компонентів препарату, а також до препаратів з Р-вітамінною активністю.

Форма випуску: капсули №60.

Виробник: ТМ «Фітофармакологія», Україна. 

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися