0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

ХОНДРОТОП Shivmed 30 капс (фітопрепарат при обмінних захворюваннях суглобів)

309 грн.
 • 3
 • Виробник:  SHIVMED
 • Артикул: 000006588
Наявність: На складi
309 грн.

«ХОНДРОТОП» – комбінований фітопрепарат для комплексної терапії захворювань суглобів, зняття больового синдрому, регенерації суглобових поверхонь та відновлення рухливості суглобів.

Активні речовини

Глюкозамін запобігає процесам руйнування хряща, посилює вироблення хрящового матриксу та стимулює регенерацію тканини хряща.

Хондроїтин пригнічує активність ферментів, що викликають деградацію суглобового хряща, стимулює вироблення хондроцитами протеогліканів, покращує фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовій тканині та стимулює її регенерацію.

Метилсульфонилметан (MSM) – це сіркоорганічна сполука, що входить до складу хрящової тканини та бере участь у її формуванні з вираженою протизапальною дією.

Босвеллієва кислота ефективно блокує синтез лейкотрієнів (аналогічно дії НПЗП), які є одним із головних факторів запалення; перешкоджає проникненню лейкоцитів та макрофагів у хрящ та суглобову рідину, зменшуючи ступінь ураження суглобового хряща; перешкоджає вивільненню лізосомальних ферментів, внаслідок чого уповільнюються процеси руйнування хряща та активізуються відновлювальні процеси; ефективно знижує больові відчуття та ранкову скутість суглобів, зменшує набряк у суглобах; активні речовини босвеллієвої кислоти посилюють мікроциркуляцію в суглобових тканинах, що забезпечує якнайшвидше їх відновлення.

Гіалуронова кислота є головним компонентом синовіальної рідини, що відповідає за її в'язкість та покращує пружність хряща та стійкість його до компресії.

Куркумін має протизапальний ефект завдяки інгібуючій дії активності циклооксигенази-2 (ЦОГ-2).

Вітамін К2-7, холекальциферол та магній необхідні для забезпечення нормального формування кісткової тканини, мінеральної щільності кістки та сприяють збереженню структури та міцності кісток.

Дія фітопрепарату «ХОНДРОТОП»:

 • захищає хрящову тканину від руйнування та сприяє її активній регенерації;

 • уповільнює дегенеративні процеси в суглобах та кістковій тканині;

 • стимулює синтез внутрішньосуглобової рідини;

 • зменшує вираженість запального процесу;

 • знижує інтенсивність болю у стані спокою та при ходьбі;

 • покращує рухливість суглобів;

 • зміцнює сполучнотканинні структури хряща, сухожиль, зв'язок;

 • сприяє мінералізації кісткової тканини;

 • знижує ризик розвитку метаболічного ушкодження хрящової тканини при прийманні НПЗП та глюкокортикостероїдів.

Показання до застосування: профілактика та лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів та хребта (остеоартроз будь-якої локалізації (тазостегновий, колінний, променево-зап'ястковий артрози, спондилоартроз)); міжхребцевий остеохондроз; подагра та інші обмінні захворювання суглобів; переломи кісток (для прискорення утворення кісткової мозолі); підтримуюча терапія остеопорозу (різного генезу).

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів препарату.

Побічні ефекти: при застосуванні препарату можливі прояви з боку ШКТ у вигляді послаблення випорожнень.

Спосіб застосування: дорослим та дітям з 15 років по 1 таблетці 2 рази на день. Приймати незалежно від їжі, ковтати таблетку цілою не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю води. Курс застосування 13 місяці або за рекомендацією лікаря.

Склад: глюкозаміну гідрохлорид, хондроїтину сульфат, метилсульфонілметан, босвеллієвої кислоти екстракт, гіалуронова кислота, куркуми довгої екстракт (95% куркумін), вітамін D3, магнію оксид, вітаміни К2-7, цинку сульфат.

Форма випуску: 30 таблеток в упаковці.

Виробник: ТМ ШИВ-МЕДФАРМ, Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися