0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Густа витяжка прополісу Апіпродукт 14 мл

110 грн.
Наявність: На складi
110 грн.

Лікування та профілактика захворювань за допомогою продуктів бджільництва бере свій початок зі Стародавнього Єгипту, Греції та Китаю. Апітерапія використовує цілющі властивості меду, перги, воску, прополісу, маточного молочка, бджолиної отрути та підмору, воскової молі та трутневого гомогенату. На основі біологічно активних продуктів бджільництва виробляють ефективні лікувальні препарати та профілактичні засоби. «Апіпродукт» – це перша українська компанія, яка поєднала науково-дослідний підхід з віковими традиціями застосування продуктів бджільництва та фітоінгредієнтів.

Густа витяжка прополісу (30%) – це цілющий засіб з бактерицидними, протипухлинними, бактеріостатичними і антиоксидантними властивостями. Густу витяжку прополісу додають в мед, щоб приготувати прополісний мед. Її також використовують в кулінарії – додають в карамель, маргарин та масло. Настоянка прополісу, яка входить до складу витяжки, очищена від домішок і воску.

Прополіс – це унікальний природний продукт, поєднання ферментів медоносних бджіл та клейких речовин, які комахи навесні збирають з бруньок дерев (тополі, вільхи, берези). Міцний природний антибіотик, який пригнічує активність широкого спектра мікроорганізмів, вірусів і грибків. Навіть при тривалому використанні прополісу стійкість у мікробів до нього не розвивається. Не токсичний для печінки та нирок, не викликає дисбактеріозу. 

Прополіс здавна використовують для лікування слизової оболонки рота, системи травлення і дихання, при нежиті та ослабленому імунітеті, а також при захворюваннях шкіри. 

Властивості та дія:

  • знімає больові синдроми в області шлунково-кишкового тракту, зокрема кишкові коліки;

  • чинить протизапальну дію, запобігає виникненню та розвитку пухлин;

  • покращує еластичність сполучної тканини, а також міцність міжхрящевих, міжсуглобних поверхонь і волокон, що дуже важливо для людей похилого віку, спортсменів, після перенесених травм і в період росту;

  • сприяє очищенню клітинних мембран, нормалізації процесів дихання клітин;

  • допомагає загоєнню мікротравм, поверхневих пошкоджень слизової оболонки і шкіри;

  • зменшує болі та поліпшує стан онкохворих на останніх стадіях та сприяє лікуванню початкових;

  • знищує грибки, віруси грипу та гепатиту, а також туберкульозну паличку.

Показання до застосування: кишкові коліки; травми шкіри та слизових оболонок; стоматит; запальні процеси; онкозахворювання; грип, гепатит, туберкульоз. 

Протипоказання: підвищена індивідуальна чутливість до інгредієнтів засобу (особливо у людей з хворобами нирок і печінки), екзема, кровотечі з уражених ділянок шкіри і слизових оболонок, алергічні реакції (особливо на продукти бджільництва), вагітність і період лактації.

Спосіб застосування: дорослим по 5–7 крапель густої витяжки змішати з 50 мл молока або кип'яченої води, приймати 2 рази на день, за 30 хвилин до приймання їжі. Перед вживанням збовтати. Тривалість курсу – 30 днів. Після 2-тижневої перерви курс можна повторити. 

При мікротравмах, грибкових і гнійних захворюваннях шкіри настоянку прополісу необхідно наносити тампоном на уражену ділянку 1–3 рази на добу.

Увага! Перед застосуванням необхідно зробити алергопробу – нанести препарат на шкіру зап’ястка та спостерігати не менше 30 хвилин. У разі появи симптомів алергії витяжку прополісу не використовують. Застосування засобу одночасно з іншими антисептичними засобами не рекомендується.

Склад: настоянка прополісу і нативний прополіс.

Термін придатності: 2 роки.

Об’єм: 14 мл.

Виробник: ТМ «Апіпродукт», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися