0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

ГАРМОНІЯ Choice – дієтична добавка для щитоподібної залози 30 капс.

269 грн.
 • 8
 • Виробник:  CHOICE
 • Артикул: 000000238
Наявність: На складi
269 грн.

Фітопрепарат «Гармонія» CHOICE в капсулах – це 100% натуральна багатофункціональна біодобавка на основі лікарських трав, дія яких спрямована на нормалізацію функцій щитоподібної залози.

Порушення функції щитоподібної залози впливає як на фізичні, так і на інтелектуальні здібності людини, оскільки щитоподібна залоза синтезує тиреоїдні гормони, що регулюють інтенсивність обміну речовин у всіх клітинах нашого організму. Надлишок гормонів свідчить про гіперфункції щитоподібної залози, що є причиною різких перепадів настрою, безсоння, тахікардії, пітливості. Якщо гормонів менше норми, це говорить про гіпофункції щитоподібної залози, що проявляється в стомлюваності, депресії, запорах, збільшенні ваги, сухості шкіри й волосся, утворенню зоба. Фітокомплекс «Гармонія» розроблений для запобігання захворювання щитоподібної залози та усунення вже наявних збоїв в її роботі.

Клінічні випробування фітокомплексу «Гармонія», що проводилися фахівцями Академії медичних наук на кафедрі інституту педіатрії, акушерства та гінекології (ІПАГ АМН України), показали його високу ефективність і безпеку. Всі інгредієнти чинять багатосторонню терапевтичну дію і відмінно поєднуються між собою, склад збалансований і не збільшує навантаження на інші органи і системи. Роль живильного комплексу виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи).

Дія фітокомплексу «Гармонія»:

 • забезпечує нормальне функціонування щитоподібної залози;

 • надає живильну підтримку щитоподібній залозі;

 • захищає тканину щитоподібної залози від несприятливих зовнішніх впливів;

 • підвищує імунітет.

Активні компоненти:

 • прозери (пророслі зерна вівса, пшениці, кукурудзи) – посилюють дію всіх компонентів комплексу і містять практично всі біологічно активні речовини, потрібні для нормальної життєдіяльності (легкозасвоювані вуглеводи; білки, що містять незамінні амінокислоти, вітаміни А, С, Е, групи В, РР, Н, D; макро- і мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна);

 • фукус пухирчастий (бура водорість) – природне джерело йоду, необхідного для синтезу гормонів щитоподібної залози, які управляють процесами розвитку і функціонування головного мозку і нервової системи; містить 12 натуральних вітамінів, мінералів і незамінних амінокислот;

 • спіруліна – найбагатше джерело вітамінів, мінералів, амінокислот, хлорофілу, допомагає при порушеннях функції щитоподібної залози, відновлює роботу імунної системи, стимулює кровотворення;

 • редька посівна  – містить рафанін, який допомагає нормалізувати рівень тиреоїдних гормонів;

 • зюзник європейський (вовконіг) – зменшує об’єм щитоподібної залози і послаблює зобогенний ефект;

 • зірочник середній (серцева трава) – ефективний при гіпертиреозі, покращує діяльність серця і стан нервової системи, сприяє розсмоктуванню пухлин різного походження, чинить протизапальну, антисептичну дію;

 • коріння петрушки – нормалізує функцію надниркових залоз і щитоподібної залози, багатий вітаміном С, бета-каротином, хлорофілом, очищає організм від токсинів.

Спосіб застосування: дорослим і дітям старше 12 років по 1 капсулі 2 рази на день перед прийманням їжі, запиваючи водою. Курс приймання 30–45 днів. Повторний курс – після 30-денної перерви. При необхідності курс рекомендується повторювати 2–3 рази на рік.

Склад: прозери (пророслі зерна вівса, пшениці, кукурудзи), фукус пухирчастий, спіруліна, зірочник середній, зюзник європейський, петрушка кучерява (листя і корінь), редька посівна.

Кількість: 30 капсул.

Виробник: CHOICE™, Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися