0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Галерин Апіпродукт 95 г

280 грн.
Наявність: На складi
280 грн.

Бальзам «Галерин» – це багата на вітаміни та мікроелементи спиртова настоянка, яка натуральні рослинні екстракти та продукти бджільництва. Чудовий бальзам є потужним джерелом енергії та життєвої сили, що позитивно впливає на здоров'я та загальне самопочуття. Засіб не тільки підтримує загальний тонус організму, але й сприяє зміцненню імунітету та поліпшенню функціонування нервової та серцево-судинної систем.

«Галерин» містить в собі надзвичайно цінний компонент – екстракт личинок воскової молі, який й надає йому чудових властивостей. Завдяки йому бальзам допомагає очистити вени від холестерину та запобігає утворенню тромбів, зміцнює імунітет, нормалізує склад крові та уповільнює процеси старіння організму.

Екстракт личинок воскової молі – це потужний біогенний стимулятор, який містить в собі багато корисних біологічно активних сполук. Ці речовини допомагають відновлювати порушені клітинні оболонки, що запобігає розвитку аутоімунних захворювань.

Бальзам «Галерин» чинить потужну протизапальну дію, підвищує дренажну функцію бронхів, знімає набряклість, сприяє розрідженню мокротиння і розширює бронхи, що робить його ефективним для лікування бронхіальної астми, бронхіту, алергії та пневмонії. Він також допомагає в комплексній терапії лікування туберкульозу через здатність знищувати паличку Коха та допомагає заліковувати туберкульозні каверни в легенях.

Екстракт личинок воскової молі також рекомендований після інфаркту міокарда, він допомагає розсмоктувати рубці і зміцнювати серцевий м'яз.

Бальзам «Галерин» допоможе й жінкам з різними патологіями під час вагітності. Також його застосовують в період клімактеричних порушень, він поліпшує якість сну, працездатність і психічний стан, а також сприяє відновленню нормальної структури клітин ендометрія.

Властивості та дія:

  • має біогенні та імуномодулюючі властивості, значно знижує ризик аутоімунних захворювань;

  • має протизапальні, бронхолітичні, муколітичні, властивості;

  • зменшує і прибирає прояви алергічних реакцій, в тому числі у дітей, ефективно нормалізує склад крові;

  • усуває симптоми інтоксикації, задишки, нормалізує носове дихання, усуває денний та нічний кашель у дітей;

  • сприяє прискоренню росту і відновленню тканин, а також засвоєнню кальцію.

Показання до застосування: профілактика та лікування серцево-судинної системи; лікування бронхіту, бронхіальної астми, пневмонії, туберкульозу; для прискорення росту і відновлення тканин, засвоєння кальцію; для жінок при клімаксі, а також з різними патологіями вагітності.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Склад: бджолине маточне молочко, екстракт личинок воскової молі, пилок квітковий, вода дистильована і настоянка календули.

Об’єм: 95 мл. 

Виробник: ТМ «Апіпродукт», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися
Показати ще