0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Фітоспрей Фітоімун 30 мл

115 грн.
Наявність: На складi
115 грн.

Хочете зміцнити свій організм і підтримати імунну систему? Представляємо вам Фітоспрей Фітоімун – інноваційний засіб, який допоможе захистити ваш імунітет від різноманітних зовнішніх факторів.

Фітоспрей Фітоімун 30 мл – це натуральний засіб, створений на основі унікальної формули, спеціально розробленої для підтримки вашого організму та підвищення його стійкості.

Це високоефективний засіб допоможе вашому організму ефективно справлятися з вірусами та бактеріями, а також зарядить його додатковою енергією та вітамінами.

Фітоспрей Фітоімун 30 мл пропонує вам неперевершений захист та підтримку організму, допомагаючи йому боротися з негативними впливами навколишнього середовища та зберігаючи здоров'я на довгі роки.

Не упустіть можливість придбати Фітоспрей Фітоімун 30 мл на GreenBag.ua і подаруйте своєму організму надійний захист та підтримку!

Фітобальзам-спрей в рот на масляній основі «Фитоимун» «Здоров'я Сім'ї» — натуральний фітобальзам, з вираженою противірусною дією. Фітобальзам-спрей «Фитоимун» ефективний при вірусних ураженнях верхніх дихальних шляхів, органів дихання в цілому, сполучної тканини, нервової системи.

Фітобальзам-спрей «Фитоимун»
«ParkeS–Medicus» з рукавичками з срібними ниткамиСприяє підвищенню імунітету,
«ParkeS–Medicus» з рукавичками з срібними ниткамиСприяє виробленню в організмі інтерферону,
«ParkeS–Medicus» з рукавичками з срібними ниткамиНадає відновне дію на зміни в лімфатичній і нервовій системах при ураженнях їх вірусами герпесу,
«ParkeS–Medicus» з рукавичками з срібними ниткамиПерешкоджає проникненню вірусів у клітини,
«ParkeS–Medicus» з рукавичками з срібними ниткамиМає протизапальну, жарознижувальну дію,
«ParkeS–Medicus» з рукавичками з срібними ниткамиВолодіє иммунорегулирующим дією.

Фітобальзам-спрей в рот на масляній основі «Фитоимун» «Здоров'я Сім'ї» рекомендований для профілактики і лікування простудних і вірусних захворювань.

Спосіб застосування фітобальзаму-спрея «Фитоимун»: для місцевого застосування.
Дорослим зрошення по 1-2 дози на слизову оболонку порожнини рота 3-4 рази в день.
Тривалість застосування до 1 місяця.

Склад фітобальзаму-спрея «Фитоимун» «Здоров'я Сім'ї»: евкаліпт, шавлія, прополіс, олії: чайного дерева, шипшини, герані, ехінацея, оман, імбир, первоцвіт, тирлич.

Форма випуску: флакон 30 мл
Термін придатності: 2 роки.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися
Показати ще