0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Фітофорте Залізо+ Грін-Віза 90 капс.

285 грн.
Наявність: На складi
285 грн.

Фітофорте «Залізо+» – це збалансований вітамінно-мінеральний комплекс, дія якого спрямована на підвищення рівня заліза в організмі, зміцнення імунітету та загальне оздоровлення.

Залізо – важливий мікроелемент, який допомагає синтезувати колаген та серотонін, підтримує роботу імунної системи та бере участь в обмінних процесах. Головна функція заліза – клітинне дихання. Цей мікроелемент входить до структури гемоглобіну еритроцитів крові та забезпечує киснем усі тканини. Допомагає у боротьбі зі втомою, слабкістю, запамороченням, шумом у вухах, плямах перед очима, сонливістю, дратівливістю, порушеннями менструального циклу, спричинених дефіцитом заліза.

Організм не здатний самостійно синтезувати залізо та отримує його з їжі, тому важливо, щоб харчування було різноманітним. Засвоюваність заліза знижують таніни (містяться у чаї та каві), кальцій, фітинова кислота, а підвищують – вітамін С та вітаміни групи В. При інтенсивних фізичних навантаженнях або вегетаріанстві потреба організму в залізі зростає приблизно у 1,5 раза. У складі комплексу «Залізо+» ТМ «Грін-Віза» високе засвоєння заліза забезпечують вітамін С та флавоноїди плодів шипшини. Хелатна форма заліза, що входить до складу добавки, має максимальну засвоюваність і не пригнічує моторику кишечника.

Дія фітопрепарату «Залізо+»:

  • формування еритроцитів із нормальним вмістом гемоглобіну, які транспортують кисень клітинам;

  • синтез нейромедіаторів мозку;

  • формування міоглобіну м'язів;

  • синтез енергії, зміцнення імунітету;

  • детоксикація організму, покращення стану волосся, нігтів, шкіри.

Показання для застосування: комплексне лікування та профілактика залізодефіцитної анемії; лікування наслідків гострих або хронічних крововтрат (при поліменореї, менорагії, пологах, геморої, виразковій хворобі шлунка або дванадцятипалої кишки, частих носових кровотечах); стимуляція еритропоезу; синдром хронічної втоми, пов'язаної з низьким вмістом заліза у крові; стани, що супроводжуються підвищеною потребою у залізі (період вагітності та годування груддю, тривалі менструації понад 5 днів); інтенсивні фізичні навантаження та тренування, інтенсивний рост у підлітків з 14 років, дефіцит у раціоні залізовмісних продуктів (м'яса, бобових, морепродуктів).

Спосіб застосування: по 1 капсулі 1 раз на день між прийманнями їжі. У випадку вираженого дефіциту заліза дозу можна коригувати за рекомендацією лікаря.

Склад: гліцинат заліза (хелатна форма з високим ступенем засвоюваності), аскорбат натрію, плоди шипшини, аеросил, харчовий желатин.

1 капсула містить: 18 мг заліза, 60 мг вітаміну С, 200 мг плодів шипшини.

Кількість: 90 капсул.

Виробник: ТМ «Грін-Віза», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися