0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Фітофорте Мідь+ Грін-Віза 60 капс.

210 грн.
Наявність: На складi
210 грн.

Мідь є одним із найважливіших для організму мікроелементів. Вона бере участь у метаболізмі заліза, синтезі колагену та підтримує здоров'я кісток, хрящів та шкіри. При нестачі міді відбувається зменшення кількості імунних клітин, розвиваються анемія, остеопороз та різні ураження кісток та суглобів, зниження пігментації шкіри та волосся, виразки на шкірі, порушення роботи серця, нервової та дихальної систем. Може з'явитися надмірна чутливість до зміни температур, погіршитися зір та пам'ять, виникнути труднощі при ходьбі та слабкість.

Фітофорте «Медь+» – це збалансований вітамінно-мінеральний комплекс, створений спеціально для підтримки мінерального балансу в організмі та покращення функціонування всіх органів та систем. Достатній вміст міді в організмі необхідний для міцного імунітету, повноцінної роботи серцево-судинної та нервової систем, для оптимального ліпідного обміну.

Насіння кунжуту, яке входить до складу фітопрепарату, є додатковим джерелом міді та інших мінералів, містить вітаміни групи В, вітамін Е, білок та пребіотики.

Дія фітопрепарату «Мідь+»:

  • нормалізує процес кровотворення та забезпечує метаболізм заліза;

  • бере участь у синтезі мієліну (оболонки клітин);

  • є антиоксидантом;

  • оптимізує пігментацію волосся та шкіри;

  • нормалізує енергетичні процеси у клітинах;

  • необхідний для синтезу колагену та його зв'язку еластином;

  • зміцнює кісткову тканину, волосся та нігті;

  • сприяє нормальному рівню тиреоїдних гормонів.

Показання до застосування: дефіцит міді в організмі, у тому числі через порушення її метаболізму та при цукровому діабеті; зниження імунітету, нейтропенія; дифузні захворювання тонкого кишечника; остеопороз; комплексна профілактика та лікування облисіння та сивини; анемія; гіперліпідемія; нервові та психічні розлади, порушення мозкової активності, стреси.

Спосіб застосування: по 1 капсулі 1 раз на день, бажано під час приймання їжі або за рекомендацією лікаря.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту; не вживати одночасно з препаратами цинку та вітаміну С.

Склад: гліцинат міді (хелатна форма з високим ступенем засвоюваності), насіння кунжуту, аеросил, харчовий желатин.

1 капсула містить: мідь 2 мг, насіння кунжуту 300 мг.

Кількість: 60 капсул.

Виробник: ТМ «Грін-Віза», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися