Щодня 09:00 -18:00

Fito-prosta-max - комплекс для чоловічого здоров'я 90 капс.

Наявність: На складі
Артикул: 000009283

  • 282 грн.

  • В наявності - Залишилося тільки 6 шт.


Fito-prosta-max – це природний продукт, який був створений спеціально для підтримки чоловічого здоров'я. Фітокомплекс допомагає в боротьбі з хронічним простатитом, аденомою передміхурової залози, порушеннями функцій передміхурової залози, а також з ускладненнями після операцій на передміхуровій залозі. Він також допомагає позбутися проблем з сечовипусканням, рекомендований при інтерорецептивно-копулятивній дисфункції та чоловічому безплідді.

«Фітор»® (екстракт листа дуба) – головний компонент фітокомплексу, природний імуномодулятор. Є активатором та підсилювачем властивостей екстрактів трав завдяки великій кількості фульвових кислот, сприяє активній нейтралізації вірусів та виведенню токсинів з організму.

«Фіто-Проста-Макс» підходить для дорослих чоловіків та поважного віку. Рекомендується вживати разом з фітосиропом «Монастирський» для досягнення максимальної ефективності. Ці природні засоби не тільки допоможуть зберегти чоловіче здоров'я на тривалий період часу, а й покращать загальне самопочуття та якість життя.

Склад: «Фітор»® (екстракт листа дуба), пальма сереноа, цинк, вітамін В6, насіння гарбуза, корінь кропиви, кукурудзяні рильця, лист ліщини.

Спосіб застосування: приймати по 1–2 капсули 3 рази на день перед вживанням їжі.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до окремих компонентів препарату.

Форма випуску: 90 капсул.

Виробник: ТМ «ФІТОРІЯ», Україна. 

Увага: HTML не підтримується!

Як купити? - Просто натисніть кнопку купити і оформите замовлення, наші менеджери відразу ж з Вами зв'яжуться.Вже йдете?

Ви ще не бачили наші самі гарячі пропозиції?

+