0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Екстракт личинок воскової молі (вогнівки) ВОГОНЬ ЖИТТЯ 100 мл

139 грн.129 грн.
  • 46
  • Виробник:  BioAmbrosia
  • Артикул: 000000145
Наявність: На складi
139 грн.
129 грн.

Екстракт личинок воскової молі (вогнівки) «Вогонь Життя» – унікальна дієтична добавка, що містить безліч біологічно активних речовин. Це вільні амінокислоти, моно- і дисахариди, нуклеотидні основи, ліпіди, білки і пептиди, ароматичні кислоти і важливі для здоров'я людини мікроелементи – калій, мідь, марганець, кальцій, селен, магній, кобальт, залізо і багато інших.

Препарат стане незамінним помічником для людей, охочий вести здоровий спосіб життя, а також допоможе спортсменам у здобуття сили, витривалості та нарощуванні м'язової маси. 

Дія екстракту «Вогонь Життя»:

  • захищає органи дихання, знищує туберкульозну паличку, є потужною профілактикою туберкульозу, бронхіту, пневмонії, астми;

  • зміцнює серцево-судинну систему, знижує ризик виникнення серцевої недостатності та нападів стенокардії; 

  • допомагає при безплідді, проблемах, що виникли період вагітності, та при клімактеричних розладах;

  • у дітей знижує температуру, стабілізує показники крові, усуває кашель і зміцнює імунітет; 

  • підвищує витривалість організму, тому буде корисний при інтенсивних заняттях спортом; 

  • зміцнює нервову систему, підвищує опірність організму до стресу і депресії;

  • допомагає в профілактиці і лікуванні грибкових і бактеріальних захворювань.

Рекомендації до застосування: бронхіт; безпліддя; атеросклероз; біль у суглобах; інфаркт та інсульт; старіння організму; гіпертонія і тромбоз; анемія у вагітних; запалення лімфовузлів; ослаблений імунітет; для стимуляції потенції; розлади при клімаксі; простатит, аденома простати; туберкульоз, навіть складні форми; віруси і бактерії, у тому числі грип; рак, злоякісні новоутворення, пухлини.

Схеми застосування

Застосування при лікуванні дорослих і підлітків старше 14 років:

День 1й: приймати настоянку воскової молі 3 рази на день за 30 хвилин до приймання їжі. Порція – 20 крапель настоянки на 50 мл води, розбавити і випити.

День 2й: приймати настоянку воскової молі 3 рази на день за 30 хвилин до приймання їжі. Порція – одна чайна ложка настоянки на 50 мл води, розбавити і випити.

День 3й та до кінця курсу лікування: приймати настоянку воскової молі 3 рази на день, за 30 хвилин до приймання їжі. Порція – 1 ст. ложка настоянки на 50 мл води, розбавити та випити.

Один курс лікування триває 30 днів.

Щоб пройти один повний курс лікування, потрібен 1 літр екстракту личинок великої воскової молі. Приймати 30 днів з перервою в 30 днів.

Застосування для профілактики та зміцнення імунітету:

День 1й: приймати настоянку воскової молі 3 рази на день, за 30 хвилин до приймання їжі. Порція – 20 крапель настоянки на 50 мл води, розбавити та випити.

День 2й і до кінця курсу лікування: приймати настоянку воскової молі 3 рази на день за 30 хвилин до приймання їжі. Порція – одна ч. ложка настоянки на 50 мл води, розбавити та випити.

Для профілактики приймати курсом 30 днів з перервою у 60/90 днів.

Дітям до 14 років давати по 1,5 краплі на кожний рік життя в 50 мл води, 3 рази на день за 30 хвилин до приймання їжі.

Ефект від застосування екстракту личинок воскової молі відчувається вже на 4–15 день приймання, залежно від стану організму та віку людини. Щоб переконатися у позитивному впливі препарату, рекомендується здати аналіз крові до початку та через 2 тижні вживання настоянки.

Застереження: можлива індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва. Хворим на тромбофлебіт приймати по 20 крапель 3 на день на 50 мл води за 30 хвилин до приймання їжі протягом 30–60 днів. Потім перейти дозу 1 ч. л. на 50 мл води 3 рази на день за 30 хвилин до приймання їжі курсом від 30 днів, після чого можна перейти на лікувальну дозу 1 ст. л. на 100 мл води 3 рази на день за 30 хвилин до приймання їжі. Перед вживанням рекомендована консультація з лікарем-апітерапевтом.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації. Перед застосуванням рекомендовано консультацію лікаря.

Склад: 20 г екстракту личинок воскової молі і 80 мл водно-спиртового 8% розчину. Однорідна рідина, без сторонніх включень, кольором від жовтого до світло-коричневого. Можливий невеликий осад. 

Об'єм: 100 мл.

Виробник: BioAmbrosia, Україна.


Оцінка: 5 з 5
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
п

Замовив екстракт личинок воскової молі ВОГОНЬ ЖИТТЯ. Дякую!

Відповісти
Н

Екстракт допоміг позбутися кашлю. Дякую

Недоліки: Не має

Відповісти
п

Все супер ! Очень хорошо все упаковано !
Буду ещё заказывать )

Відповісти
Ви дивилися