0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Екологічний гель для прання DeLaMark Universal 1 л

229 грн.
 • 4
 • Виробник:  DeLaMark
 • Артикул: 000005092
Наявність: На складi
229 грн.

Безфосфатний концентрований гель для прання DeLaMark Universal – це універсальний рідкий засіб, що замінює пральний порошок. Ефективно усуває забруднення різного походження, залишає легкий природний аромат свіжості, який не дратує і не викликає алергії. Підходить для машинного прання на коротких програмах і для ручного прання. 

Безпечний. До складу гелю DeLaMark Universal не входять фосфати та інші сполуки фосфору, хлор і синтетичні ароматизатори. Гель діє ефективно та безпечно, не завдає шкоди ані здоров’ю людини, ані навколишньому середовищу. 

Зручний. Безфосфатний рідкий засіб для прання DeLaMark Universal на відміну від пральних порошків не утворює пилу, має надійну герметичну упаковку. 

Універсальний. Концентрований пральний гель призначений для машинного й ручного прання кольорових і білих речей з бавовняних, лляних, синтетичних, штучних тканин, а також тканин зі змішаних волокон. 

Економічний. Витрата гелю на один цикл прання з середньою завантаженістю пральної машини (4–5 кг білизни) залежить від ступеня забруднення речей та жорсткості води. На одне прання в середньому витрачається 75 мл гелю DeLaMark Universal. Таким чином, однієї пляшки гелю вистачить на 13 циклів прання або до 65 кг білизни середнього ступеня забруднення. 

Компоненти гелю DeLaMark Universal:

 • активно діють з перших хвилин прання, тому що вже перебувають в розчиненому стані, що дозволяє прати на коротких програмах;

 • ефективно усувають забруднення різного походження (піт, кров, харчові та масляні плями), перуть стійкі забруднення на комірцях та манжетах;

 • зберігають яскраві фарби кольорових речей, підійдуть для прання темних і не призведуть до фарбування білих речей;

 • не утворюють рясної піни, тому гель підходить для машинного прання;

 • запобігають утворенню накипу на нагрівальних елементах пральної машини;

 • працюють при температурах від 30 °C до 95 °C;

 • безпечні для дітей та дорослих, не викликають подразнень;

 • мають біорозкладність до 98%, тому не завдають шкоди природі (безпека гелю підтверджена екологічним сертифікатом «Жива планета»).

Склад: вода демінералізована, мило калійне на основі рослинних олій, аніонні ПАР, натрій карбонат (сода), комплексоутворювач натрій лимоннокислий, лимонна кислота, неіоногенні ПАР на рослинній основі, алкілполіглюкозиди, амфотерні ПАР (бетаїн), гліцерин дистильований, карбамід (сечовина), антиресорбент ксантанова камідь, оптичний відбілювач, антиалергенна віддушка, консервант, барвник харчовий. 

Об’єм: 1 л. 

Виробник: ТМ DeLaMark, Україна. 

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися