0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Дигідрокверцетин-кардіо в капсулах по 50 мг №20

590 грн.
  • 5
  • Виробник:  Taxifolia
  • Артикул: 000004673
Наявність: На складi
590 грн.

Дигідрокверцетин (ДГК, Таксифолін, Dihydroquercetin) – потужний антиоксидант, унікальний природний акцептор вільних радикалів кисню, капіляропротектор, кардіопротектор, мембраностабілізатор.

Дигідрокверцетин-кардіо проявляє антиоксидантну, капилляро- та кардіопротекторну дію. Сприяє нормалізації артеріального тиску, покращенню коронарного кровотоку, зміцненню капілярної та судинної стінки, зниженню в'язкості крові, відновленню мікроциркуляції та обміну речовин на клітинному рівні. ДГК-кардіо усуває гіпоксію тканин, чинить метаболічну, дезінтоксикаційну дію, покращує перебіг репаративних процесів. Дія препарату базується на поліпшенні та активації захисних функцій організму завдяки компонентам рослинного походження, що входять до складу фітопрепарату. Потужні антиоксидантні властивості всіх складових препарату можна з успіхом застосовувати не тільки в кардіології, неврології, але і в комплексі з основною програмою лікування хворих з онкопатологією, які одержували хіміо- та променеву терапію.

Механізм дії дигідрокверцетину-кардіо

Одним з важливих в патогенезі артеріальної гіпертензії є оксидативний стрес. Оксиданти (активні форми кисню), відіграють ключову роль у механізмах розвитку хвороби. У тканинах відбувається накопичення вільних радикалів, які обумовлюють вільне перекисне окислення ліпідів мембран різних клітин, особливо нейронів головного мозку. Тривала активація перекисного окислення ліпідів призводить до накопичення кінцевих токсичних продуктів (вільних радикалів жирних кислот, альдегідів, кетонів, оксикислот). При цьому в центральній нервовій системі відбувається зміна чутливості нейронів до нейромедіатора. Що призводить до формування «застійного» емоційного збудження в корі головного мозку і до стійкого порушення механізмів саморегуляції артеріального тиску. 

У нормальних умовах перекисне окислення ліпідів протікає у вигляді керованої реакції. Антиоксидантна система контролює окислювальні процеси. Проте організм не завжди здатний їх контролювати і тоді токсичні продукти перекисного окислення ліпідів починають згубно діяти на тканини. В результаті розвиваються хвороби. Усунути небажані ефекти допомагають антиоксиданти. До складу ДГК-кардіо входять три міцних антиоксиданти, які утворюють посилюють дії один одного (ефект синергізму) і забезпечують надійний антиоксидантний захист організму. Внаслідок нейтралізації вільних радикалів ДГК-кардіо забезпечує захист клітинної мембрани та ДНК від ушкоджень.

Активні компоненти ДГК-кардіо

Дигідрокверцетин відноситься до биофлавоноидів з Р-вітамінною активністю натурального природного походження. Один з найміцніших антиоксидантів, який захищає клітини від ушкодження вільними радикалами.

Дигідрокверцетин отримують з деревини модрини сибірської (Larix sibirica Ledeb.) і модрини даурської (L. dahurica Turcz.). ДГК знижує в'язкість крові, сприяє підвищенню міцності та еластичності судин і капілярів, нормалізує проникність судинної стінки, покращує мікроциркуляцію з підвищенням резервних можливостей капілярного русла, нормалізує обмін речовин. Також дигідрокверцетин підвищує стійкість тканин організму до пошкоджуючої дії підвищеного вмісту цукру в крові, зменшує ризик розвитку ускладнень цукрового діабету, зменшує прогресування мікро- і макроангіопатії, знижує ймовірність захворювання на цукровий діабет, чинить мембраностабілізуючу, гепато- і радіопротекторну дію. Застосовується в профілактиці та в комплексному лікуванні і в період реабілітації серцево-судинних, неврологічних, імунологічних, ендокринних патологій.

Коензим Q10 (убидекаренон, убіхінон) – це жиророзчинний кофермент, який представлений переважно в мітохондріях эукариотических клітин. Відповідає за вироблення 95% всієї клітинної енергії організму. Має міцні антиоксидантні властивості і чинить захисну дію від вільних радикалів. Коензим Q10 потрібен для функціонування тканин з високим рівнем енергетичного обміну, особливо це стосується серця, нирок і печінки. З віком вироблення коензиму Q10 в організмі зменшується, тому необхідно вживати продукти або препарати, до складу яких входить коензим – для нормалізації роботи всіх органів і підтримки життєдіяльності організму.

Шоломниця байкальська сприяє зниженню збудливості центральної нервової системи, знижує напругу при психічному і розумовому перевантаженні, чинить гіпотензивну дію, зумовлену, з одного боку, пригніченням проведення збудження в симпатичних гангліях, з іншого – помітною седативною, судинорозширювальною і спазмолітичною дією.

Препарати на основі шоломниці байкальського застосовують для лікування пацієнтів при астено-невротичних станах і з артеріальною гіпертензією.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів фітопрепарату.

Важливо! Не є лікарським засобом. Вагітним, жінкам у лактаційний період та дітям перед прийманням потрібна консультація лікаря.

Форма випуску: капсули №20.

Умови зберігання: зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі 0–25 °C та відносній вологості не більше 75%.

Термін зберігання: 24 місяці з моменту виробництва (дата вказана на упаковці).

Виробник: Taxifolia, Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися