0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Циналон (екстракт артишока) 90 капс.

400 грн.
Наявність: На складi
400 грн.

«Циналон» – жовчогінний засіб рослинного походження для підтримки печінки. Чинить холеретичну дію (збільшує концентрацію жовчних кислот у жовчі). Стимулює утворення жовчі, знижує вміст холестерину та сечовини в крові, а також має дезінтоксикаційні та сечогінні властивості.

На мембрани нефронів (клітин нирок) упродовж низки років чинять ушкоджувальну дію: аутоімунні, бактеріальні та інші патологічні чинники, що з часом призводить до порушення структури та функціональності нирок.

Основний активний компонент фітопрепарату «Циналон» – екстракт артишоку – забезпечує м'яку гепатопротекторну дію (захист печінки), містить біогенні аміни, вуглеводи, біофлавоноїди, терпеноїди, вітаміни, мікроелементи, антиоксиданти.

«Циналон» містить інулін та інші складові, які покращують обмінні процеси в організмі.

Артишок відомий як гепатопротектор, він благотворно впливає на біологічні мембрани гепатоцитів і рекомендується в разі ниркової недостатності. Артишок виявляє і мембраностабілізуючий ефект щодо клітин нирок (нефронів), завдяки своїм антиоксидантним властивостям, які забезпечуються діючими речовинами екстрактів, що входять до складу (флавоноїди, терпеноїди, аскорбінова кислота).

Артишок покращує кровообіг у нирках, через що відбувається посилення виведення сечовини та креатиніну з сечею. Відповідно, відбувається зниження рівня креатиніну та сечовини в крові, що сприяє поліпшенню загального стану хворих, сповільнюється розвиток хронічної ниркової недостатності, слабшають симптоми (нудота, свербіж, блювання).

Показання до застосування: у складі комплексної терапії за таких станів: хронічний гепатит різної етіології, цироз печінки, хронічний некалькульозний холецистит, дискінезія жовчних шляхів за гіпокінетичним типом, хронічні інтоксикації (гепатотоксичними речовинами, алкалоїдами, солями важких металів), диспепсичні розлади (тяжкість в епігастрії, метеоризм, нудота, відрижка), хронічний нефрит, хронічна ниркова недостатність.

Спосіб застосування: внутрішньо по 1 капсулі 3 рази на добу до приймання їжі. Капсули ковтають, запиваючи ½ склянки води; середня тривалість курсу лікування 2–4 тижні.

Протипоказання: підвищена чутливість до компонентів препарату; вагітність; непрохідність жовчних шляхів, холангіт, жовчнокам'яна хвороба, тяжка печінкова недостатність; непрохідність сечовивідних шляхів.

Склад (1 капсула 400 мг): екстракт артишоку сухого (Cynara scolymus) виробництва Франції.

Форма випуску: капсули №90.

Виробник: ТМ «Фітофармакологія», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися