Щодня 09:00 -18:00

Церебромакс – фітопрепарат для мозку та серця 60 капс.

Наявність: На складі
Артикул: 000009403

 • 390 грн.

 • В наявності - Залишилося тільки 5 шт.


«Церебромакс» – засіб рослинного походження для поліпшення кровопостачання головного мозку. Дія фітопрепарату зумовлена впливом на процеси обміну речовин у клітинах, реологічні властивості крові (плинність по судинах), а також на вазомоторні реакції кровоносних судин (звуження, розширення судин).

Фітопрепарат покращує постачання мозку киснем і глюкозою, нормалізує тонус артерій і вен, покращує мікроциркуляцію. Сприяє поліпшенню кровотоку, перешкоджає агрегації еритроцитів. Чинить гальмівний вплив на фактор активації тромбоцитів.

Покращує метаболічні процеси, чинить антигіпоксичну дію на тканини (покращує засвоєння організмом кисню). Перешкоджає утворенню вільних радикалів і перекисному окисленню ліпідів клітинних мембран.

У пацієнтів після курсового приймання (1 місяць) відзначається поліпшення загального стану: 

 • у 70% зменшився головний біль;
 • у 50% припинилося запаморочення; 
 • у 82% знизився шум у голові, зникли «мушки» в очах; 
 • у 41% пацієнтів зменшилися скарги на зниження пам'яті, стабілізувався артеріальний тиск, знизився холестерин.

Активні компоненти

Ресвератрол – покращує ліпідемічний профіль (зниження холестерину), покращує кровопостачання (зокрема, збільшується об'ємна швидкість кровотоку в екстракраніальних судинах, судинах коронарного басейну); знижує ризик розвитку кардіоваскулярних подій (інфаркт міокарда, мозковий інсульт). Значно знижує утворення в мозку бляшок, характерних для хвороби Альцгеймера та інших нейродегенеративних захворювань. Зменшує утворення бета-амілоїдних бляшок, асоційованих із віковими змінами в мозку. Впливає на процеси фізіологічного старіння, регенерацію та відновлення нервових клітин, що призводить до стимуляції роботи головного мозку, поліпшення уваги та пам'яті, покращує стани мозкового кровообігу та біоелектричну активність головного мозку.

Гінкго білоба – покращує кровопостачання головного мозку, перешкоджає тромбоутворенню і склеюванню капілярів; нормалізує обмін речовин у клітинах, стимулює пам'ять і розумову діяльність.

Готу кола – чинить виражену дію на функції кори головного мозку як стимулятор розумової діяльності, сприяє більш повноцінному відновленню процесів пам'яті, зміцнює стінки капілярів, має легку гіпотензивну дію і посилює дію гінкго білоба.

Лецитин – забезпечує повноцінне живлення нервових клітин і сприяє їхній регенерації, допомагає в разі неврологічних розладів, ефективний у разі порушень пам'яті.

Властивості:

 • антиоксидант (гальмує процеси старіння клітин);
 • протисклеротичну (склероз – ущільнення різних органів завдяки переродженню їхньої тканини у тверду сполучну);
 • кровотворну (відновлює формулу крові);
 • гіпотензивну (знижує тиск);
 • кардіопротекторну (зміцнення серця);
 • нейропротекторна (запобігає пошкодженню нейронів мозку).

Показання до застосування: дисциркуляторна енцефалопатія; порушення зору судинного ґенезу, зниження його гостроти; порушення слуху, шум у вухах, запаморочення та розлади координації переважно судинного ґенезу; артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця; атеросклероз (зокрема церебральний); симптоматичне лікування когнітивних розладів (недоумкуватість) у пацієнтів літнього віку; передчасне старіння; зміцнює стінки всіх кровоносних судин, повертає їм втрачену міцність і еластичність, запобігає виникненню крововиливів і набряків; зменшує небезпеку тромбоутворення; сприяє лікуванню розладів уваги; покращує постачання мозку киснем і мікроелементами.

Спосіб вживання: дорослим по 1 капсулі 2 рази на добу за 30 хвилин до приймання їжі. Курс 1–3 місяці.

Реабілітація: з метою реабілітації після перенесених операцій, запальних і хронічних процесів. Курс «Церебромакс» від 3–6 місяців, перерва 1 місяць і ще раз повторити. 

Одночасно «Церебромакс» можна застосовувати з концентратом «Чорного кмину», «Обліпихи», «Гарбуза», «Амаранту», фітопрепаратом «Венотонік».

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів препарату, алергічні реакції, вагітність.

Склад: ресвератрол 75 мг, гінкго білоба 25 мг, готу кола 50 мг, лецитин 100 мг. Стандартизовані рослинні екстракти виробництва EUSA (Франція) відповідають міжнародним стандартам (ISO).

Форма випуску: капсули №60.

Виробник: ТМ «Фітофармакологія», Україна.

Увага: HTML не підтримується!

Як купити? - Просто натисніть кнопку купити і оформите замовлення, наші менеджери відразу ж з Вами зв'яжуться.Вже йдете?

Ви ще не бачили наші самі гарячі пропозиції?

+