Щодня 09:00 -18:00

Безаміачна фарба для волосся Reem Gold коричнева, 60 г

Наявність: На складі
Артикул: 000001866

  • 139 грн.

  • В наявності - Залишилося тільки 5 шт.


Натуральна безаміачна фарба для волосся Reem Gold (відтінок «коричневий») створена на основі хни, яка гарантує стійкий і насичений колір волосся, а також ефективно приховує сивину. Волосся після фарбування набуває здорового блиску, а його структура поліпшується. До складу фарби входять екстракти індійських рослин (амла, шикакай і брінгарадж), які насичують волосся вітамінами, живлять коріння і зміцнюють волосся по всій довжині, роблячи його об'ємнішим і блискучішим. Фарба підходить для всіх типів волосся.

Спосіб застосування: змішайте вміст упаковки з гарячою водою (80-90 ºС) до однорідної консистенції та залиште на 20 хвилин. Використовуйте пластикову ємність. Коли отримана маса охолоне, нанесіть її на сухе, немите волосся, розподіліть по всій довжині. Під час процедури використовуйте захисні рукавички.

Час фарбування: не менше 30 хвилин для світлого волосся. Збільшення часу фарбування призводить до отримання більш насиченого тону. Під час первинного використання рекомендується провести тест на окремому пасмі волосся, для підбору оптимального часу фарбування. Після фарбування ретельно промити волосся шампунем і змити теплою водою.

Увага! У разі потрапляння фарби на шкіру обличчя або шиї змийте її теплою водою з милом. Не рекомендується застосовувати фарбу протягом двох тижнів після або до хімічної завивки.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не використовувати для фарбування вій і брів. Для зовнішнього використання. 

Склад: Herbal Henna Powder / Хна, Amla / Амла, Shikakkai / Шикакай, Bringaraj / Брінгарадж, Barium Peroxide / Баріум Пероксид, Citric Acid / Лимонна кислота, Para-phenylenediamine / Пара-фенілендіамін, Dey contents, after dilution is not more than 1,5% / In powder form it is not less than 2% / склад барвника поле розведення становить не більше 1,5%. У вигляді порошку, не менше 2%.

Вага: 60 г.

Виробник: TRIUGA, Україна.

Увага: HTML не підтримується!

Як купити? - Просто натисніть кнопку купити і оформите замовлення, наші менеджери відразу ж з Вами зв'яжуться.Вже йдете?

Ви ще не бачили наші самі гарячі пропозиції?

+