Щодня 09:00 -18:00

Артрозолон з глюкозаміном і хондроітином для суглобів 60 капс

Наявність: На складі
Артикул: 000009404

  • 390 грн.

  • В наявності - Залишилося тільки 3 шт.


«Артрозолон» – активний комплекс на основі сульфату хондроїтину, Д-глюкозаміну гідрохлориду (виробництво Франція) та екстрактів лікарських рослин. Рекомендований при захворюваннях суглобів, пов'язаних із руйнуванням хряща, для стимулювання вироблення синовіальної рідини, що змащує і допомагає кращому ковзанню суглобових поверхонь. «Артрозолон» призначають для відновлення хрящової тканини; транспортування поживних речовин у сполучну тканину; комфорту суглобів, хребта, сухожиль і зв'язок; корекції метаболізму хрящової та сполучної тканин.

Активні компоненти

Глюкозаміну сульфат – аміноцукор, який, на відміну від інших цукрів, засвоюється кістковою тканиною замість утилізації для енергії, стимулює вироблення глюкозаміногліканів, що є основним структурним компонентом хрящової тканини. Необхідний для формування зв'язок, нігтів, кісток, шкіри, очей і серцевих клапанів, для постачання сірки в хрящову тканину. Сірка відповідає за міцність тканин хряща і зв'язок і виробляється в організмі в малих кількостях.

Хондроїтину сульфат – високомолекулярний мукополісахарид, що бере участь у побудові основної речовини тканини хрящів і кісток. Покращує фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовій тканині, пригнічує дію ферментів, що порушують структуру і функції хрящів суглобів, перешкоджає дегенерації хрящової тканини.

Шабельник болотний – зменшує запалення в суглобах, сприяє відтоку рідини, усуває набряки, допомагає регенерації хрящової та кісткової тканини, повертає рухливість суглобовим з'єднанням.

Хвощ польовий – чинить протизапальну і сечогінну дію. Очищає організм, виводить свинець, відновлює фосфорно-кальцієвий обмін.

Насіння кунжуту – джерело білків, амінокислот, вуглеводів, вітамінів A, B, C, E, калію, магнію, заліза, кальцію, фосфору, лецитину. До складу кунжуту входить фітин - речовина, яка сприяє відновленню та нормалізації мінерального балансу в організмі.

Насіння моркви – джерело кальцію в поєднанні з вітамінами допомагає налагодити обмін речовин, запобігає розвитку остеопорозу.

Живокіст (живокіст) – прискорює відновлення пошкоджених тканин, особливо кісткової.

Властивості та дія:

  • поліпшує процес засвоєння кальцію кістками; 
  • запобігає руйнуванню і стимулює відновлення хрящової тканини, нормалізує внутрішньосуглобову рідину; 
  • покращує рухливість суглобів; 
  • зміцнює сполучні тканини хряща, сухожиль, зв'язок; 
  • сприяє зниженню набряклості; 
  • активізує кровообіг у зоні запалених суглобів.

Показання до застосування: захворювання суглобів і хребта на тлі порушень обмінних процесів (артроз, подагра); артрити, поліартрити в комплексній терапії; остеопороз у комплексній терапії; остеохондроз у комплексній терапії; обмеження рухливості суглобів, ранкова скутість; запально-дегенеративні захворювання суглобів і кісток; сприяє відновленню уражених суглобів; зменшує запальні процеси та больові відчуття в суглобах; забезпечує поживну підтримку кістково-суглобового апарату; володіє властивостями, необхідними для відновлення та оновлення хрящової тканини суглоба.

Спосіб вживання: дорослим по 1 капсулі 2–3 рази на добу перед їдою. Курс приймання 1–2 місяці. За необхідності курс можна повторити 2–3 рази на рік. Залежно від захворювання курс і дозування можуть змінюватися. 

Реабілітація: після перенесених операцій, запальних і хронічних процесів курс може становити від 1 до 3 місяців, перерва 1 місяць і ще раз повторити.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність. Перед початком приймання фітокомплексу «Артрозолон» рекомендовано курс ентеросорбенту «Карболайн» (для зниження сечової кислоти) у період загострення.

Склад: глюкозаміну сульфат, хондроїтину сульфат, шабельник, хвощ польовий, насіння кунжуту, насіння моркви, живокіст (живокіст).

Форма випуску: капсули №60.

Виробник: ТМ «Фітофармакологія», Україна.

Увага: HTML не підтримується!

Як купити? - Просто натисніть кнопку купити і оформите замовлення, наші менеджери відразу ж з Вами зв'яжуться.Вже йдете?

Ви ще не бачили наші самі гарячі пропозиції?

+