0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Актівіум Рендесмол окса (розчинення каменів), 60 табл. по 500 мг

370 грн.365 грн.
Наявність: На складi
370 грн.
365 грн.

Дієтична добавка «Актівіум Рендесмол-ОКСА» – джерело біологічно активних речовин рослинного походження для покращення функцій сечовидільної системи та нирок. Не містить цукру та ГМО. Не є лікарським засобом.

Може застосовуватися:

  • як допоміжний засіб в комплексній терапії запальних захворювань сечовивідної системи та нирок;

  • як допоміжний засіб в комплексній терапії сечокам'яної хвороби;

  • як допоміжний засіб в комплексній терапії жовчнокам'яної хвороби;

  • для покращення функціонування нирок;

  • для полегшення виведення з організму креатиніну та сечової кислоти;

  • для покращення коронарного кровообігу, у т.ч. ниркового, та кровопостачання нирок.

Фармакологічні властивості компонентів (інформаційні матеріали):*

Біологічно активні речовини десмодіума стіраксолістного підвищують вміст кальцію в сироватці крові та зни­жу­ють вміст у сечі його нерозчинних солей, при цьому значною мірою підвищується вміст в сечі цитрату кальцію (фак­тор, що запобігає утворенню конкрементів), та збільшують кількість сечі, яка виділяється організмом, що сприяє вимиванню оксалатів кальцію сечею та виведенню сечової кислоти, зниженню кількості та запобіганню збіль­шення розмірів оксалатних конкрементів, які формуються в нирках та сечовивідній системі. Виражені жовчогінні властивості біологічно активних речовин десмодіуму стіраксолістного сприяють запобіганню утворення конкрементів у жовчному міхурі та знижують ймовірність виникнення жовчнокам'яної хвороби. 

Біологічно активні речовини рослини здатні також зупиняти ріст й розвиток патогенних бактерій (сальмонел, шигел, ешерихій, золотистого стафілококу), завдяки чому зменшуються прояви інфекцій сечовивідних шляхів, створюють сприятливі умови для виведення конкрементів, зменшуються симптоми болісного та частого сечовипускання, зменшують набряки, а також чинять протизапальну дію в сечовивідній системі. Біологічно активні речовини десмодіуму стіраксолістного мають також антитоксичну, м'якою спазмо­лі­тич­ну, тонізуючу, судинорозширювальну, діуретичну, протина­брякову, протизапальну, гіпотен­зивну дію, мають виражену антиоксидантну активність, покращують кровопостачання нирок та коронарний кровообіг.

Комплекс біологічно активних речовин листя орто­си­фону тичинкового має сечогінні та жовчогінні властивості, підвищує уродинаміку (стимулює клубочкову фільтра­цію в нирках та підвищує сечови­ді­лен­ня), що супроводжується виведенням з організму разом з сечею хлоридів, солей металів, сечовини та сечової кислоти, чинить протизапальну та антисептичну дію, сприяє виведенню солей та дріб­них конкрементів, має спазмолітич­ний ефект, при якому розслаблюються гладкі м'язи, що важливо при від­ход­женні конкрементів при сечокам'яній та жовчнокам'яній хворобах, а також циститі, коли м'язовий спазм вик­ли­кає сильний біль, підвищує секреторну активність слизової оболонки шлунка, а також підвищує вміст в шлун­ковому соку вільної хлористоводневої кислоти.

Показання до застосування: засіб рекомендований до раціону як джерело біологічно активних речовин рослинного походження для покращення функцій сечовивідної системи, може застосовуватися як допоміжний засіб в комплексній терапії запальних захворювань сечовивідної системи, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб.

Застереження при застосуванні: при приймання продукту можлива індивідуальна непереносимість компонентів добавки. Дослідження впливу продукту на організм дітей, вагітних та годуючих жінок не проводилося. Для застосування продукту дітям, при вагітності й годуванні грудьми потрібна консультація з лікарем, застосування можливе під спостереженням лікаря. Не можна перевищувати зазначену рекомендовану кількість для що­ден­­ного споживання. Не слід використовувати продукт як заміну повноцінного раціону.

Людям з будь-якими гормонозалежними захворюваннями, а також з будь-яким станом, який може піддаватися впливу естрогенів, перед вживанням продукту потрібна обов'язкова консультація лікаря, тому що є ризики при прийманні продукту, оскільки продукт може потенціювати естрогенну дію.

Спосіб застосування: дорослим по 1–2 таблетки 2–3 рази на день під час приймання їжі, запиваючи невеликою кількістю рідини. Продукт приймають протягом 1–2 місяців. При необхідності курс повторюють декілька разів на рік. За узгодженням з лікарем дозування й курс приймання можуть бути збільшені. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Форма випуску: 60 таблеток масою 500 мг, вкритих плівковою оболонкою у полімерному контейнері та картонній коробці. 

Склад таблетки масою 500 мг: десмодіум стіраксолисний (екстракт) 200,0 мг, ортосифон тичинковий (екстракт) 100,0 мг, допоміжні речовини для формування таблетки та оболонки 200,0 мг.

Виробник: ТМ «Актівіум», Україна. 

Примітка: * – матеріал носить лише інформаційний характер та за жодних умов не може замінити консультацію кваліфікованого лікаря або спеціаліста з дієтичного харчування та професійне лікування, не дозволяє самостійно ставити діагноз або проводити лікування. Діагностика, лікування захворювань чи іншого нездужання виробляються лише лікарем.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися