Шунгіт – найдавніша гірська порода, що складається з органічних відкладень, трансформованих за довгий час перебування в надрах Землі у вуглець. Нині шунгіт використовують у якісних дорогих фільтрах для води, у різного роду масажних апаратах, як захисні пластинки для гаджетів. Стали популярними і прикраси з цього мінералу, які, крім своєї краси, позитивно впливають на весь організм, посилюючи енергетику людини і захищаючи її від негативного впливу.
Вода, оброблена за допомогою шунгіту, не просто очищається від різних домішок, а й структурується, насичується фулеренами, набуваючи лікувальних властивостей.
Сфери використання активатора води «Шунгіт»:
- має популярність для виготовлення добрив, добавок до кормів, ліків для тварин у сільському господарстві;
- застосовується для очищення стоків від нальотів і забруднень;
- для очищення води як у колодязях, так і питної у фільтрах житлово-комунальних господарств.
Показання до застосування: хвороби серцево-судинної системи, цукровий діабет; захворювання шлунково-кишкового тракту, гастрит, захворювання жовчного міхура й підшлункової залози, порушення в роботі нирок і печінки; захворювання дихальних шляхів, печінки, суглобів; захворювання хребта; психічні розлади, головний біль, безсоння, хронічна втома; шкірні захворювання, екзема, нейродерміт, псоріаз, трофічні виразки, алергії різного характеру; порушення кров'яного тиску, анемія, бронхіальна астма, діабет, диспепсія, ослаблений імунітет, застудні хвороби.
Як підготувати воду за допомогою активатора «Шунгіт»?
- Промити мінерали перед першим використанням кілька разів під проточною водою.
- Засипати в потрібній кількості на дно ємності, з розрахунку 200 г на 3 літри води.
- Першого разу каміння шунгіту необхідно настоювати 2–3 дні, наступні рази можна доливати воду в ємність, настоюючи її всього лише 1–2 дні.
- У міру використання нижній шар води, який покриває шунгіт, рекомендується зливати.
Шунгіт – натуральний фільтр багаторазового використання, тому його необхідно періодично мити під проточною водою, щоб прибрати домішки, що осіли на нього. Камінь бажано міняти кожні 4–6 місяців, у міру його використання вода втрачатиме свої смакові якості.
Способи вживання
- Шунгітову воду необхідно пити маленькими ковточками протягом усього дня, при цьому обсяг води, що випивається, якщо ви хочете відчути на собі її лікувальні та профілактичні властивості, має бути не менше 400 мл на день.
- Під час використання шунгітової води для щоденного вмивання шкіра стане більш гладенькою, еластичною і набуде здорового кольору та вигляду. Також шунгітова вода усуває лущення та почервоніння. Регулярне ополіскування шунгітовою водою волосся після миття голови покращує стан волосся: воно стає міцнішим, набуває блиску, шовковистості та об'єму.
- Також шунгітова вода прискорює загоєння ран, порізів, мозолів, саден, прискорює загоєння опіків, позбавляє артритів, артрозів, варикозного розширення вен. Для досягнення таких результатів потрібно робити компрес із води з шунгітом, прикладаючи його на частини тіла, що турбують, на 1,5–2 години.
- Полоскання теплою водою, активованою шунгітом, допомагають у разі захворювань горла, за застуди, запалення ясен, стоматиту, тонзиліту.
- Шунгітові ванни – спосіб зарядитися енергією, збільшити свою працездатність, поліпшити кровообіг і відновити сили після напруженого дня. Підготовка ванни з шунгітом трохи відрізняється від звичайної активованої води для пиття та вмивання: мінерал або його фракції кладуть у тканинний мішок, а потім його заливають водою у ванній і тримають там близько 10 хвилин.
- Оскільки шунгіт має протизапальні та протимікробні властивості, він став універсальним засобом для догляду за рослинами.Якщо постійно поливати квіти активованою водою, вони не тільки ростимуть набагато швидше, а й будуть більш здоровими та міцними. Шунгітова вода допоможе впоратися з ураженням рослин паразитами та іншими захворюваннями. А дрібний камінь підходить для підживлення квітів у вигляді дренажу.
Зберігання шунгітової води
Воду, активовану шунгітом, найкраще зберігати в скляному або емальованому посуді за кімнатної температури або трохи нижче, але краще уникати холодильника. В ідеалі, щоб вода не стояла більше ніж 3 дні після приготування: краще робити менший об'єм, але частіше.
Протипоказання: побічних ефектів під час використання шунгітової води виявлено не було – вона не токсична і в разі потрапляння на слизову оболонку не викликає подразнення. Але використовувати шунгітову воду не рекомендують без попередньої консультації в лікаря в разі злоякісних і доброякісних пухлин, серцево-судинних захворювань і хронічних запалень у фазі загострення, а також за схильності до тромбозів.
Маса: 500 г.
Фракція: 10–30 мм.
Виробник: ТМ «Кредо», Україна.