0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Аденопро Грін-Віза - комплекс для здоров'я простати 90 капс.

450 грн.
 • 7
 • Артикул: 000009717
Наявність: На складi
450 грн.

«Аденопро» – комплекс на основі рослинних екстрактів, цинку та селену для зміцнення та збереження чоловічого здоров'я. Дія формули фітозасобу спрямована на  нормалізацію функції передміхурової залози, запобігає її патологічним змінам та розвитку аденоми простати. Дієтична добавка для здоров'я чоловічої сечостатевої системи «Аденопро» підтримує нормальну роботу сечовидільної системи, сприяє полегшенню основних ознак доброякісної гіперплазії передміхурової залози та хронічного простатиту, покращує репродуктивну функцію та чинить протизапальну дію.

Активні компоненти

Екстракт пальми Сабаль містить важливі біологічно-активні речовин, в числі яких фітостероли (основний – бета-ситостерин), жири, флавони, каротиноїди, ферменти, жирні кислоти, танін, які відіграють важливу роль у метаболізмі андрогенів у передміхуровій залозі. Екстракт пальми Сабаль також чинить протизапальну та протинабрякову дію, при цьому зменшується проникність капілярів, набряк і запальні процеси в простаті, усувається компресія шийки сечового міхура і сечовивідного каналу, в результаті чого покращуються показники уродинаміки − збільшується струмінь сечі та зникають симптоми, пов’язані з порушенням сечовипускання. Екстракт з плодів пальми Сабаль запобігає подальшому збільшенню тканини передміхурової залози.

Екстракт гарбуза містить кукурбітин, високий вміст токоферолів (α-, β-, γ- і δ-) та каротиноїдів, жирних кислот та їхніх похідних, які проявляють виражені антиоксидантні властивості, пригнічують процеси перекисного окислення ліпідів у біологічних мембранах, характеризуються відновними, антиоксидантними та імуномодулюючими властивостями. Насіння гарбуза також є джерелом цинку і відіграє важливу роль у функціонуванні сечостатевої системи у чоловіків, сприяє нормалізації функціонального стану передміхурової залози при аденомі та посиленню статевої функції.

Екстракт гінкго білоби – найкращий з усіх відомих стимуляторів кровообігу. Містить значну кількість біологічно активних речовин, включаючи тритерпенові трілактони, біофлавоноїди, амінокислоти, вітаміни та мінерали. Має ангіопротекторну, нейропротекторну, протизапальну, мембраностабілізуючу, вазорегулюючу, антиоксидантну, імуностимулюючу, антидепресивну, антиагрегатну та анксіолітичну властивості.

Серед безлічі корисних властивостей цієї рослини однією з основних є вміст потужних антиоксидантів, які допомагають захистити клітини організму від пошкоджень, викликаних вільними радикалами та захистити організм від різних захворювань, таких як серцево-судинні захворювання, діабет, рак та інші, продовжуючи сексуальну молодість чоловіка. Також вони покращують здоров’я шкіри і волосся та сприяють поліпшенню кровообігу та обміну речовин в тканинах, підвищують еластичність і міцність стінок кровоносних судин, перешкоджають злипанню еритроцитів і тромбоцитів, запобігаючи тромбозам, зокрема й судин мозку та серця. Гінкго білоба допомагає також позбутися тривожності та депресії, які негативно впливають на статеві функції.

Цинк – найважливіший для чоловічого здоров'я мікроелемент. Він необхідний для дозрівання специфічних імунних клітин, синтезу цитокінів, резистентності організму; запобігає запаленню в тканинах передміхурової залози, є фактором імунного захисту, що важливо як при гострому простатиті, так і при хронічних формах захворювання. Цинк відповідає за синтез гормонів в організмі, стимулює вироблення тестостерону, підвищує активність сперматозоїдів і сприяє збереженню їх цілісності, позитивно впливає на репродуктивну функцію, перешкоджає гіперплазії передміхурової залози та запобігає розвитку добро- та злоякісних процесів у передміхуровій залозі, підвищує статевий потяг. 

Селен – необхідний мікроелемент в організмі людини, потужний антиоксидант, який блокує окислювальний стрес. Селен підвищує репродуктивну здатність чоловіків: стимулює дозрівання чоловічих статевих клітин, збільшує їхню рухливість і якість. Знижує рівень окисного стресу та підтримує імунітет у цілому.

Властивості та дія:

 • підтримує здоров’я простати, допомагає підвищити лібідо, покращує еректильну функцію;
 • усуває запальні процеси в організмі, які є природною реакцією на різні шкідливі впливи (інфекції, травми, алергії), запобігає їхній хронізації та ослабленню імунітету;
 • рекомендується як джерело біологічно активних речовин – флавоноїдів, фітостеролів, таніну, хлорофілу, стероїдних сапонінів, лікопіну, вітамінів, макро- та мікроелементів з метою покращення функціонального стану чоловічої сечостатевої системи;
 • використовується як місцевий протимікробний, заспокійливий і пом’якшувальний засіб при застійних станах, пов`язаних з гострим та хронічним простатитом і доброякісною гіпертрофією передміхурової залози;
 • для надання місцевого протизапального ефекту в тканинах передміхурової залози та органах малого таза; 
 • для запобігання розладам сечовипускання та профілактики еректильної дисфункції;
 • для зменшення об’єму передміхурової залози;
 • для поліпшення якості сперми і для покращення репродуктивної функції та нормалізації функціонування передміхурової залози у чоловіків; 
 • для профілактики розвитку та загострення хронічного простатиту при наявності факторів ризику.

Спосіб застосування: по 2–3 капсули 1–2 рази на день під час приймання їжі або за рекомендацією лікаря. Курс приймання – 1 місяць по 2–3 рази на рік.

Склад (одна порція = 3 капсули): екстракт пальми сабаль 300 мг, екстракт гарбуза 300 мг, екстракт гінкго білоба 150 мг, цинк 30 мг, селен 75 мкг.

Кількість: 90 капсул.

Виробник: ТМ «Грін-Віза», Україна. 


Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися