Щодня 09:00 -18:00

СТОМАСАН – фітоконцентрат для ротової порожнини 50 мл

Наявність: На складі
Артикул: 000001995

  • 180 грн.

  • В наявності - Залишилося тільки 7 шт.


Фітоконцентрат «Стомасан» створено на основі рослинних водно-спиртових екстрактів з екологічно чистої рослинної сировини. 100% натуральний фітопрепарат призначено для профілактики та лікування в домашніх умовах інфекційних та атрофічних процесів у порожнині рота (стоматиту, гінгівіту, пародонтиту, пародонтозу).

Серед біологічно активних сполук – флавоноїди, у тому числі похідні кверцетину, кемпферол, метильовані флавоноїди, катехіни, ефірні олії (тимол, карвакрол), саліцилати, рослинні антибіотики, таніни та іридоїди.

«Стомасан» чинить потужну антибактеріальну дію і одночасно стимулює кровообіг у тканинах. Не токсичний. Потрапляння розчину у зазначеному дозуванні до шлунково-кишкового тракту абсолютно безпечне, щобільше, під впливом фітопрепарату зменшуються симптоми гастриту та виразкової хвороби, чинить він і антипаразитарну дію. Легке печіння слизової оболонки після використання «Стомасану» – це природна реакція посилення мікроциркуляції крові. Внаслідок такого «розігріву» відбувається активізація процесів клітинного енергообміну, процесів загоєння та відновлення уражених тканин.

Показання до застосування: дегенеративні та інфекційні ураження ротової порожнини, пародонтоз, стоматит, зубний наліт, запалення, набряки, кровоточивість, біль, гінгівіт, кісти, пародонтит, травми та ерозивно-виразкові ураження слизової оболонки ротової порожнини.

Важливо! Для стабілізації стану потрібно періодично повторювати курс лікування. «Стомасан» підходить і тим, хто користується зубними протезами.

Спосіб застосування: для використання у вигляді полоскання концентрат розчиняють згідно з інструкцією: 10–15 крапель на 1 ст. ложку води.

Склад: калізія запашна (золотий вус), таволга в'язолиста (лабазник), чебрець, шабельник, квіти робінії (акації), листя шавлії, спирт етиловий, вода.

Об'єм: 50 мл.

Виробник: Україна.

Увага: HTML не підтримується!

Як купити? - Просто натисніть кнопку купити і оформите замовлення, наші менеджери відразу ж з Вами зв'яжуться.Вже йдете?

Ви ще не бачили наші самі гарячі пропозиції?

+