0
Мої закладки 0
0товарів: 0 грн. 

Прополіс Медок 10 г

60 грн.
  • 7
  • Виробник:  Медок
  • Артикул: 000001968
Наявність: На складi
60 грн.

Прополіс (бджолиний клей)це унікальний природний продукт, поєднання ферментів медоносних бджіл та клейких речовин, які комахи навесні збирають з бруньок дерев (тополі, берези, сосни, осики). На смак прополіс гіркий, має приємний смолистий запах, а колір його залежить від того, з яких рослин бджоли зібрали смолу. Він може бути коричневим, майже чорним, а може бути жовтим, зеленим і навіть червонуватим.

Прополіс – потужний природний антибіотик, який пригнічує активність широкого спектра мікроорганізмів, вірусів і грибків. Навіть при тривалому використанні прополісу стійкість у мікробів до нього не розвивається. Не токсичний для печінки та нирок, не викликає дисбактеріозу.

Склад прополісу

Про цілющі властивості прополісу відомо давно, але його склад все ще повністю не вивчений. Містить чотири групи сполук: ефірні олії, бальзами, смоли та віск. Органічні кислоти у смолах зумовлюють антиоксидантні властивості прополісу. Ефірні олії (8–10%) визначають його аромат і частково смак. Містяться в прополісі також мінерали, вітаміни і флавоноїди. Близько 30% складу прополісу – це віск, що визначає його консистенцію.

Застосування прополісу

Прополіс можна застосовувати у чистому вигляді, але він має специфічний смак. Чинить анестетичну дію і «заморожує» язик та слизову рота. Ковтати прополіс не рекомендується. Жують чистий прополіс при болю в горлі, кашлі, зубному болю, інфекції в ротовій порожнині. Не можна приймати більше ніж 1–2 г прополісу на день. Разова доза повинна бути не більше сірникової головки, інакше можливий опік слизової оболонки. Жувати прополіс можна не більше 20 хвилин.

У чистому вигляді прополіс здавна застосовується у народній медицині для загоєння ран, лікування мозолів, натоптишів, грибка нігтів.

Найчастіше прополіс використовується для виготовлення мазей, бальзамів, водних і спиртових настоянок, і навіть меду з прополісом. Препарати з прополісом використовуються підвищення імунітету, лікування вірусних захворювань, захворювань шлунково-кишкового тракту, при ранах, опіках, обмороженнях, грибкових захворюваннях, псоріазі, укусах комах. Водний розчин застосовують у лікуванні інсультів та інфарктів, гаймориту, нежиті, простудних захворювань.

Щоб прополіс не втратив антимікробних властивостей, його не рекомендується нагрівати до температури вище 80 °C.

Способи застосування:

  • спиртовий розчин;

  • водний розчин;

  • олійний розчин;

  • цільний прополіс всередину (жувати у невеликих кількостях);

  • зовнішньо у вигляді пластин та холстиків;

  • на зуби у якості аплікацій.

Протипоказання: алергія на продукти бджільництва, екзема, кропив'янка, бронхіальна астма, вагітність, дитячий вік до 3 років. З обережністю слід використовувати при цукровому діабеті.

Прополіс – засіб симптоматичний і його не можна застосовувати постійно більше ніж місяць. При тривалому вживанні він здатен пригнічувати імунну систему організму.

Склад: прополіс натуральний нативний.

Вага: 10 г.

Виробник: ТМ «Медок», Україна.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися
Показати ще