Щодня 09:00 -18:00

ХІТОЗАН+ Choice – дієтична добавка для детоксу 30 капс.

Виробник: CHOICE
Наявність: На складі
Артикул: 000000253

  • 327 грн.

  • В наявності - Залишилося тільки 2 шт.


Фітопрепарат «Хітозан+» CHOICE в капсулах – це 100% натуральний багатофункціональний комплекс на основі лікарських трав, дія яких спрямована на очищення організму. «Хітозан+» ефективно зв'язує жирові клітини і ліпіди: з'єднується з клітинами жиру та усуває з організму у неперетравленому вигляді, регулюючи таким чином засвоєння глюкози.

Нормалізує вуглеводний, ліпідний і холестериновий обмін; адсорбує і виводить з організму солі важких металів, радіонукліди, хімічні барвники, консерванти, лікарські засоби, які здатні накопичуватися та роками отруювати організм. «Хітозан+» покращує дренажні властивості лімфатичної системи, яка є основним місцем скупчення токсичних речовин. Фітопрепарат підтримує слаболужний рівень pH тканин організму, підвищує рівень імунітету та пригнічує ріст ракових клітин.

Клінічні випробування фітокомплексу «Хітозан+» продемонстрували його високу ефективність і безпеку. Всі інгредієнти чинять багатобічну терапевтичну дією і відмінно поєднуються між собою, склад збалансований і не збільшує навантаження на інші органи і системи. Роль живильного комплексу виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи).

Дія детокс-комплексу «Хітозан+»:

  • знижує рівень ліпідів (жирів) і цукру в крові;

  • адсорбує і виводить з організму солі важких металів;

  • зміцнює імунну систему;

  • має противірусні, антибактеріальні і протигрибкові властивості.

Активні компоненти:

  • прозери (пророслі зерна вівса, пшениці, кукурудзи) – посилюють дію всіх компонентів комплексу і містять практично всі біологічно активні речовини, потрібні для нормальної життєдіяльності (легкозасвоювані вуглеводи; білки, що містять незамінні амінокислоти, вітаміни А, С, Е, групи В, РР, Н, D; макро- і мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна);

  • хітозан – біологічна целюлоза (клітковина), отримана з панцирів червоних морських крабів, є потужним природним сорбентом і виводить з організму солі важких металів (свинець, ртуть, кадмій, стронцій), радіонукліди і безліч інших шкідливих речовин, які потрапляють в наш організм з їжею, ліками і повітрям; регулює pH тканин організму, зміцнює імунітету, пригнічує ракові клітини і перешкоджає рецидиву онкозахворювань; 

  • пектин – ефективно адсорбує і виводить токсичні речовини, оксалати і солі важких металів, запобігає процесам бродіння в кишечнику, сприяє нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту; 

  • котячий кіготь (ункарія томентоза) – має антиоксидантні, протизапальні, антибактеріальні, протигрибкові і антивірусними властивості, виявляє цитостатичну активність (зупиняє ріст і поділ пухлинних клітин, посилює фагоцитоз, покращує імунний захист організму, зменшує наслідки впливу радіації і попадання в організм токсичних речовин).

Спосіб застосування: дорослим і дітям від 12 років по 1 капсулі 2 рази на день за 15–30 хвилин до приймання їжі. Курс приймання 30–45 днів.

Склад: прозери (пророслі зерна вівса, пшениці, кукурудзи), хітозан, пектин, котячий кіготь.

Кількість: 30 капсул.

Виробник: CHOICE™, Україна.

Увага: HTML не підтримується!

Як купити? - Просто натисніть кнопку купити і оформите замовлення, наші менеджери відразу ж з Вами зв'яжуться.Вже йдете?

Ви ще не бачили наші самі гарячі пропозиції?

+